ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ویژگی های جدید اینستاگرام در استوری

ویژگی های جدید اینستاگرام در استوری پاسخ سوالات با موسیقی. شبکه اجتماعی اینستاگرام چندی پیش قابلیت ارسال پیام صوتی را در دایرکت فراهم کرد حال کاربران می توانند در استوری ها در پاسخ به سوالات موسیقی ذخیره شده در کتابخانه اینستاگرام را ارسال کنند.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

استوری اینستاگرام با ویژگی های جدیدی بروزرسانی شد. اینستاگرام از زمان عرضه استوری تا به امروز، ویژگی های جدیدی را برای آن در نظر گرفته است. در جدیدترین برورزرسانی عرضه شده برای این شبکه اجتماعی، کاربران به ابزارهای جدیدی دسترسی پیدا می کنند.

بیشتر مطالعه کنید:اینستاگرام درآپدیت جدید از پیام صوتی در دایرکت پشتیبانی میکند

ویژگی های جدید اینستاگرام در استوری

یکی ازقابلیت  های جدیدی که به استوری شبکه اجتماعی اینستاگرام اضافه شده است، امکان پاسخگویی به سوالات پرسیده شده توسط موسیقی است. برای پاسخگویی باید از موسیقی های موجود در کتابخانه اینستاگرام استفاده کرد.

به عنوان  مثال اگر کاربری در استوری اینستاگرام در رابطه با موسیقی مورد علاقه دیگران سوالی بپرسد، افراد می توانند به‌جای تایپ نام موسیقی، آن را در پاسخ ارسال کنند.

بیشتر مطالعه کنید: ترند های سال ۲۰۱۸ اینستاگرام

یکی دیگر از قابلیت های جدیدی که برای شبکه اجتماعی اینستاگرام در نظر گرفته شده است، امکان ارسال سوال و جواب در زمان لایو اینستاگرام است. از این پس کاربران می توانند سوالات را در بخش Q&A مشاهده کنند و دیگر نیازی به اسکرول در میان کامنت ها نیست.

آخرین قابلیت جدیدی که به شبکه اجتماعی اینستاگرام اضافه شده، امکان اضافه کردن شمارش معکوس برای شرایط خاص است. در این هنگام کاربر می تواند یک استیکر شمارش معکوس برای استوری خود در نظر بگیرد.و افراد دیگر با لمس شمارش معکوس آن را در استوری خود به اشتراک بگذارند.

بیشتر مطالعه کنید: ابوالحسن فیروزآبادی:اینستاگرام باید در ایران نماینده داشته باشد

لینک های دانلود ورژن جدید اینستاگرام

گوگل پلیویژگی های جدید اینستاگرام در استوری

اپل استور

ویژگی های جدید اینستاگرام در استوری

 

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس
×

 

برای مشاوره در رشته الکترونیک ،آموزش تعمیرات موبایل ، رباتیک و Altium Designer با کارشناسان ما در ارتباط باشید

× 👈👈واتساپ👉 👉