آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز فیدار

آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز فیدار دوره های آموزش تعمیرات موبایل در دو رشته تعمیرات سخت افزار موبایل و تعمیرات نرم افزار موبایل برگذار می گردد.

دوره‌ی جامع آموزش تعمیرات موبایل شیراز

دوره های آموزش تعمیرات موبایل شیراز فیدار زیر نظر بهترین و باتجربه ترین اساتید تعمیرات موبایل کشور برگزار میگردد که سابقه بالای تعمیرات موبایل دارند.
همچنین به دلیل وجود ابزار به روز در آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز فیدار ، اساتید آموزشگاه تعمیرات موبایل فیدار تعمیر به روزترین گوشی ها و جدیدترین مشکلات گوشی را به کارآموزان آموزش میدهند.
دوره های آموزش تعمیرات موبایل شیراز فیدار حداکثر 4 نفره با تجهیزات به روز و اختصاصی برای هر کارآموز برگذار می گردد ، به همین دلیل بازدهی دوره بسیار بالا می باشد.
آموزشگاه تعمیرات موبایل در شیراز فیدار بعد از اتمام دوره آموزش تعمیرات موبایل ، پشتیبانی نامحدود در اختیار کاراموزان قرار می دهد و اگر هر کارآموزی در تعمیر هر گوشی دچار مشکل شود می تواند با مراجعه به آموزشگاه با کمک اساتید و تجهیزات به روز گوشی را تعمیر کند.

آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز فیدار تا تبدیل شما به یک تعمیرکار حرفه ای موبایل همراه شما است.

برای شرکت در دروه های آموزش تعمیرات موبایل شیراز فیدار با شماره زیر تماس بگیرید.

ویژگی های دوره تعمیرات موبایل ما

کارگاه مجهز برای هر نفر

ما در دوره آموزش تعمیرات موبایل شیراز برای هر کارآموز به صورت جدا دستگاه تهیه کردیم تا در هنگام آموزش بتوانند به صورت عملی مباحث رو تمرین کنن و به مباحث تسلط پیدا کنن.دستگاه ها شامل لوپ،هیتر، منبع تغذیه و هویه برای هر نفر به صورت جداگانه هست.

پشتیبانی نامحدود

هر کدوم از کارآموزها چه در هنگام دوره و چه بعد از اتمام دوره آموزش تعمیرات موبایل شیراز با هر مشکلی که توی تعمیرات موبایل براش پیش بیاد به صورت کامل براش رفع اشکال می شود.

دریافت مدرک رسمی و قابل ترجمه

هر کدوم از کارآموزان که تمایل به گرفتن مدرک داشتند اسم آنها برای دریافت شرکت در آزمون برای دریافت مدرک دوره آموزشی تعمیر موبایل ارسال می شود.

پرداخت اقساطی

برای شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل در شیراز نیازی نیست که تمام هزینه دوره رو به صورت یکجا بپردازید. می توانید با پرداخت اقساط در دوره شرکت کنید.

حداکثر نفرات چهار نفر در کلاس

تجربه ما در آموزش تعمیر موبایل نشان داده که وقتی تعداد نفرات در کلاس بالا میره بازدهی افت شدیدی می کند. بخاطر همین دوره‌های عمومی‌مون رو با حداکثر تعداد 4 نفر برگزار می‌کنیم. دوره‌های تخصصی‌مون رو هم به صورت خصوصی.

خوابگاه

ما کار آموزهای زیادی از استان شیراز، استان های دیگه مثل خوزستان، بلوچستان،هرمزگان،مشهد، کرمانشاه و... داشتیم. اگر شما هم از شهر دیگه‌ی به جز شیراز هستید نگران نباشید ما شما رو به نزدیک ترین خوابگاه اطراف آموزشگاه معرفی می‌کنیم

شماره تماس 07191010047
 • فلش و فرمت تخصصی تمام برند ها روز مثل samsung huawei xiaomi apple و….
 • فلش در حالت DFU
 • نحوه رفع ارور های برنامه های فلش مثل itunes, odin, sp flashtool, flashtool , MiFlash ,… 
 • فلش گوشی های شیائومی در حالت EDL 
 • برداشتن قفل گوگل اکانت در تمام ورژن ها و مدل ها 
 • برداشتن حرفه ای شیاِئومی اکانت حتی در miui 14 به بالا 
 • برداشتن سامسونگ اکانت
 • برداشتن iclould
 • جیلبریک آیفون
 • ساخت اپل آیدی
 • بک آپ گیری 
 • ترمیم سریال
 • آموزش کار با باکس های روز مثل z3x, chamira , medusa pro 2 , easy jtag , setool , cm2, hcu, ,…. 
 • آموزش تخصصی و انحصاری پروگرام انواع هارد های ufs , emmc 
 • آشنایی با حالت های diag , edl و نحوه ترمیم بوت و سریال در این حالت ها بدون باکس و با باکس
 • آنلاک بوت لودر تمام برند ها
 • پروگرام قطعات گوشی های Iphone
 • ترمیم سریال و شبکه گوشی های اسنپداگون در حالت diag
 • و…

کسب درآمد مطمئن و پایدار از 5 تا20 میلیون تومان

شما می توانید با بدست آوردن تخصص کافی در زمینه تعمیرات موبایل؛ بین 5 تا 20 میلیون بسته به حرفه ای بودن و نبودن تون کسب درآمد کنید. در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در شیراز فیدار که در آموزشگاه تعمیر موبایل فیدار برگزار می شود تعمیرات موبایل به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای آموزش داده می شود.

بازار کار تعمیرات موبایل

بازار موبایل و به دنبال آن تعمیرات موبایل همیشه رونق خودش رو داشته. به خصوص الان که خیلی بیشتر از قبل همه رو آوردن به استفاده از گوشی های هوشمند مثلا برگذاری کلاس های آنلاین ، برنامه های آنلاین زبان آموزی و... از طرفی دیگر سخت شدن خرید گوشی ها جدید؛ باعث شده که بازار تعمیرات موبایل بیشتر از هر زمان دیگه ای رشد کند.

توانایی مهاجرت و کسب درآمد در خارج از کشور

با یاد گرفتن تعمیر موبایل در آموزشگاه تعمیر موبایل فیدار شما می توانید هر زمان که قصد مهاجرت داشتید.؛ اقدام به ترجمه مدرک خود کنید و با تخصصی که یاد گرفتید در هر جای دنیا مشغول به کار بشوید.
مانند تعدادی از کار آموزهای عزیز مون که برای کشور فنلاند ، آلمان و ... اقدام کردند.

آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز فیدار

توانایی عیب یابی کردن به صورت کامل

بیش از 80 درصد تعمیرکارهای حال حاضر مشغول به تعویض کاری هستند و بیشتر پولی که دریافت می کنند بابت خرید قطعه هزینه میشه.
شما می توانید با یادگیری عیب یابی اصولی و کامل موبایل ها هم کسب درآمد خوبی داشته باشید و هم گوشی های بیشتری رو تعمیر کنید.در دوره های آموزش تعمیرات موبایل شیراز فیدار به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای تعمیرات تخصصی موبایل آموزش داده می شود.

آموزش تعمیرات موبایل شیراز فیدار

ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای
و دریافت پروانه کسب

در آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز فیدار بعد از اتمام دوره آموزشی تعمیرات موبایل مدرک معتبر بین المللی تعمیرات موبایل از طرف فنی حرفه ای اعطا می گردد

آموزشگاه تعمیر موبایل شیراز فیدار

انجام مباحث تعمیراتی به صورت عملی با ابزار کامل

بعد از تدریس و توضیحات اولیه ،هر مبحث به صورت عملی با تجهیزاتی که در آموزشگاه برای هر کار آموز به صورت اختصاصی قرار دایم آموزش می دهیم تا زمانی که کاراموان تسلط کافی را کسب کنند.
یعنی کارآموزان میتوانند در کلاس های آموزش تعمیرات موبایل ؛ به صورت کاملا عملی و کاربردی تعمیرات موبایل را یاد بگیرند. در آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز دوره های آموزش تعمیرات موبایل در دو حرفه تعمیرات سخت‌افزار موبایل و تعمیرات نرم‌افزار موبایل برگزار می شود. در قسمت آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل مباحثی مثل الکترونیک ، عمومی آشنایی با قطعات الکترونیکی ، نحوه عملکرد قطعات در برد موبایل، نحوه تست قطعات بر روی بر روی برد موبایل و نحوه کار با لوازم عیب یابی مانند مولتی متر اسیلوسکوپ منبع تغذیه، برداشتن و گذاشتن انواع قطعات، نحوه ساخت پایه برای ای سی های BGAو… و در حرفه تعمیرات نرم افزار موبایل فلش و فرمت تخصصی تمام برند ها روز مثل samsung huawei xiaomi apple و… انجام می گیرد.

مراحل آموزش و ورود به بازار کار

آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز فیدار با بیش از 15 سال سابقه آموزش، کارآموزان موفق زیادی را روانه بازار کار کرده است. این کارآموزان در بازهای شیراز و سایر شهرهای ایران مشغول به کار می باشند.

برای ثبت نام و مشاوره همین الان تماس بگیرید

آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز

کار آموزان موفق آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز فیدار

تمام کاراموزان آموزشگاه تعمیرات موبایل در شیراز فیدار بعد از اتمام دوره آموزشی فیدار و استفاده مناسب از کلاس پشتیبانی به راحتی میتواند به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شود، به همین دلیل آموزشگاه موبایل شیراز فیدار کارآموزان موفق زیادی را وارد بازار تعمیرات موبایل کشور کرده است. مجموع آموزشی تعمیر موبایل در شیراز و کارگاهی ما علاوه بر دوره های 4 نفره دوره ها آموزش تعمیرات موبایل در شیراز 2 نفره و تک نفره خصوصی برای افرادی که میخواهند دوره آنها زودتر تمام شود و بدون استفاه از دوره های پشتیبانی وارد بازار کار شوند را برگزار میکنند. در دوره های آموزش تعمیرات فیدار موبایل پشتیبانی با کمک برنامه های ارتباط مثل SKYPE, ANYDESK انجام می شود تا اگر کاراموزی امکان حضور در کلاس های پشتبانی را نداشته باشد با کمک اساتید از راه دور آنها را در رفع مشکل و یادگیری کامل آموزش تعمیرات موبایل شیراز به صورت کاملا حرفه ای همراه شما خواهد بود.

سوالات متداول​

آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز فیدار با 10 سال سابقه در آموزش تعمیرات موبایل در شیراز توانسته تعمیرکارهای موفق زیادی رو روانه بازار کار کنه؛ که الان خیلی هاشون در خیابان داریوش و فخرآباد شیراز یا در استان های دیگر مثل مشهد، استان فارس، استان خوزستان، هرمزگان و… در حال کار کردن و کسب درآمد هستند.

خیلی هاشون هم مغازه خودشون رو راه اندازی کردن و افرادی دیگه رو هم مشغول به کار کردنند.

آموزشگاه تعمیرات موبایل در شیراز فیدار

 

خیر. جهت شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل شیراز فیدار به پیش نیاز خاصی نیاز ندارید.

در آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز فیدار آموزش تعمیرات موبایل از 0 تا 100 با کمک بهترین تجهیزات و اساتید مجرب به شما آموزش میدهیم.

بله بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل در شیراز در صورت تمایل بعد گذراندن آزمون فنی حرفه ای، می توانید مدرک معتبر فنی حرفه‌ای از طرف آموزشگاه تعمیرات موبایل در شیراز را دریافت کنید.

دوره های آموزش تعمیرات موبایل در شیراز که توسط آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز فیدار برگذار میشود به صورت کاملا عملی و کاربردی می باشد.

هیچ مشکلی ندارد ؛ بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل شیراز فیدار به هر مشکلی که بخورید ما در قسمت پشتیبانی آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز به صورت آنلاین و یا عملی مشکل شما رو برطرف می کنیم.

بله شما بعد از گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل شیراز فیدار ؛ مدرک معتبر فنی حرفه‌ای می‌گیرید و با یاد گرفتن حرفه تعمیرات موبایل که در همه جا به یک شکل و صورت هست؛ می توانید کسب درآمد کنید.

خیر. شما می‌تونید بعد از آموزش تعمیر موبایل شیراز فیدار کامل یک میز تعمیراتی برای خود کرایه کنید و در آنجا شروع به کار کنید.

همینطور ما در مجموعه کارگاهی فیدار خودمون هم به کارآموز های که علاقه به کرایه میز باشند؛ برای شروع میز اجاره میدهیم.

دوره های آموزش تعمیرات موبایل شیراز فیدار از شنبه تا چهارشنبه و در سه سانس صبح، ظهر و شب برگزار میشه؛ که کار آموزان به دلخواه خودشون می‌توانند انتخاب کنند کلاسشان در چه سانسی باشد.

خیر -در آموزشگاه تعمیر موبایل شیراز فیدار تمامی لوازم مورد نیاز برای آموزش تعمیرات موبایل و کار کردن برای هر کارآموز به صورت جدا فراهم شده است.

یادتون باشه که آموزش نه یک هزینه بلکه یک سرمایه کذاری هست.

شما می‌توانید با سرمایه گذاری در دوره بعد از چندین ماه چندین برابر پولی رو که سرمایه گذاری کرده اید رو به دست بیارید و اتفاق خوب این هست که این سرمایه گذاری تمام نشدنی هست.

بله امکان پرداخت قسطی هم می‌باشد برای اطلاعات بیشتر درباره پرداخت قسطی با آموزشگاه تعمیرات موبایل در شیراز تماس بگیرید.

برای این که مطئمن شید به تعمیرات موبایل علاقه دارید و دوست دارید در این حوزه یک متخصص بشید؛ می تونید یک هفته به صورت رایگان در کلاس ها شرکت کنید تا بتونید راحت تر تصمیم بگیرید.

 • یک هفته شرکت در کلاس های آموزش تعمیر موبایل در شیراز به صورت رایگان.
 • استفاده از محتواهای رایگان ما در یوتیوب، اینستاگرام،آپارات و سایت.
 • سابقه زیاد ما در آموزش تعمیرات موبایل شیراز تعمیرکارهای موفق زیاد که در حال حاصر مشغول به کار هستند.

شما می‌توانید فعلا از محتوا های رایگان ما در اینستاگرام، یوتیوب، آپارت و در سایت‌مون استفاده کنید و زمانی که مبلغ کافی برای شرکت در دوره ها پیدا کردید در دوره های اختصاصی ما شرکت کنید.