۸

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ
بازدید 36667

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ در تمام ورژن ها

گوشی های اندروید در ورژن های 5 به بالا وقتی که ریست فکتوری یا فلش می شوند(به اصطلاح بازگشت به تنظیمات کارحانه)، قفل FRP آن ها به طور اتوماتیک فعال می شود. قفل FRP سامسنوگ یک سیاست امنیتی است که توسط شرکت سامسونگ برای جلوگیری از سواستفاده های افرادی که مالک گوشی نیستند در نظر گرفته شده است.

برای مثال زمانی که گوشی به سرقت می رود، سارق برای استفاده از گوشی باید قفل آن را باز کند در غیر اینصورت باید گوشی را فلش یا ریست فکتوری کند. پس از ریست فکتوری کردن گوشی با صفحه ای مواجه خواهید شد که از شما درخواست Gmail و Password می کند که اگر شما مالک گوشی نباشید نمی توانید از این سپر امنیتی عبور کنید.

اما اگر بخواهید این قفل یا سپر امنیتی را غیرفعال کنید نیاز است که از نرم افزار هایی که مخصوص این کار است استفاده کنید. با استفاده از این لینک می توانید نرم افزار مورد نیاز مانند نرم افزار  samsung frp tool را برای حذف frp سامسونگ دانلود و استفاده کنید.

 متن و نکته های ویدئو ها را حتما بخوانید. نکته هایی گفته شده که اگر در ورژن خاص یک قسمت دچار مشکل بشوید به راحتی مشکل را حل کنید.

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ در اندروید 5.1.1 و 6

در این آموزش نحوه با کردن قفل گوگل اکانت گوشی های سامسونگ (FRP سامسونگ)را بهتون آموزش میدهیم. روش های زیادی برای شکستن قفل frp وجود دارد که ما در این روش نحوه باز کردن قفل اکانت گوگل با برنامه realterm را گفته ایم.اما به جای برنامه realterm از برنامه frp hijacker استفاده کنید.

 

روش اول در اندورید 6:

این روش در بعضی از اندروید های 6 و 5.1.1  جواب میدهد البته در قسمتی که میخواهید تماس را فعال کنید میتوانید از برنامه frp hijacker استفاده کنید. اگر در ورژن اندروید 5.1.1 تماس با نرم افزار برقرار نمیشد نگران نباشید یک سیم کارت که پین کد دارد در گوشی قرار دهید گزینه تماس اضطراری در پایین گزینه pin گوشی فعال است از ان قسمت شماره را بگیرید و بقیه مراحل را مطابق فیلم انجام دهید.

 

روش دوم در اندروید 6 :

در بعضی از گوشی های سامسونگ که ورژن امنیتی آن بالا میباشد مثل گوشی A520f A720f ,….. تماس برقرار نمیشود یا اگر تماس برقرار شود گزینه مربوط به مرورگر فعال نمیشود برای برداشتن frp این گوشی ها در اندروید 6 از فیلم زیر استفاده میشود.
براشتن frp گوشی های اندروید سامسونگ در اندروید 6 ورژن بالا مثل a520f

روش سوم در اندروید 6 :

اگر روش بالا جواب نداد از ویدئو زیر استفاده کنید قطعا جواب میدهد.

نکته: این روش در تمام ورژن های اندروید 6 توسط تیم آموزشی فیدار تیم تست شده و جواب میدهد.فقط مشکلی که این روش دارد کمی زمان بر است برای همین روش سوم برای اندروید 6 معرفی کرده ایم. تنها ایراد این روش زمان بر بودن است به همین دلیل برای اندروید 6 دو روش دیگر هم معرفی کردیم.

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ با رام کامبینیشن ورژن 7 و 8 و 8.1

این روش در اکثر گوشی ها جواب میدهد و باید رام combination متناسب با گوشی را دانلود کنیم که نحوه دانلود فایل فلش کامبینیشن متانسب در فیلم به صورت کامل توضیح دادیم.

این روش را ب هیچ وجه در گوشی J520XXU2 استفاده نکنید.

این روش برای اندروید 7 و 8 که رام کامبینیشن موجود باشد جواب میدهد.

نکته : فراموش نشود در ورژن اندروید 11 و 10 به دلیل اینکه باید قفل بوت لودر خاموش باشد تا بتوان بر روی گوشی رام کامبینیشن فلش کرد این روش جواب نمیدهد . ولی این روش برای موقعی که روش های بالا جواب نمیدهد بسیار کاربردی است.

 

فیلم آموزش حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ با رام Combination

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ با رام کامبینیشن در اندورید 9

برای حذف قفل گوگل اکانت با رام کامبینیشن در اندورید 9 و 9.1 با رام کامبینیشن در اندروید 9 نیاز به دانستن چند نکته مهم است که در این ویدئو آموزشی آن را توضیح دادیم.

حذف قفل گوگل اکانت گوشی j701 باینری U10, UA

این روش در تمام ورژن های گوشی J701 و مدل های مشابه که اندروید 9 و 9.1 دارند و در تمام ورژن های باینری جواب میدهد و دیگر نیاز به خرید سرویس آنلاین برای این گوشی نیست.

نکته: در گوشی های جدید سامسونگ تا وقتی قفل بوتلودر گوشی باز نباشد نمیتوان رام کامبینیشن بر روی گوشی فلش کرد و به دلیل اینکه در گوشی که قفل frp آن روشن است حتما قفل بوت لودر آن نیز بسته است پس نمیتوان روش فلش رام کامبینیشن را برای گوشی های جدید مثل s10 A50 A52 ,… انجام داد و باید از روش هایی که در ادامه گفته شده است استفاده کرد.

حذف گوگل اکانت سامسونگ در اندروید 8 و 8.1 و 9

این روش روی تمام گوشی های اندروید 8 و 8.1 جواب میدهد. اما در ورژنهای 9 که سگیورتی آنها بالا است جواب نمیدهد و متاسفانه از طرف مرورگر اجازه نصب برنامه داده نمیشود یا برنامه هایی که در ویدئو نصب میشود بر روی ورژن 9 جواب نمیدهد برای ورژن اندروید 9 سکیورتی بالا بهتر است روش بعدی را انجام دهید یا از طریق رام کامبینیشن که در بالا گفته شده است استفاده کنید.

نکته: در این روش برای باز کردن مرورگر جهت دانلود برنامه های مورد نیاز برای برداشتن frp از برنامه samsung frp tools استفاده شده که این روش در ورژن های 7 و بسیاری از گوشی های اندروید 6 نیز میتوانید استفاده کنید.

حذف گوگل اکانت سامسونگ در اندروید  10

روش اول :

این روش برای گوشی های اندروید 10 و 9 و 9.1 جواب میدهد اما بر روی سکیورتی بالاتر که گوشی اجازه نصب برنامه نمیدهد جواب نمیدهد برای حل مشکل از روش دوم استفاده کنید و در اندروید 9 و 9.1 میتوانید از روش رام کامبینیشن استفاده کنید به شرطی که رام کامبینیشن برای گوشی موجود باشد.

روش دوم :

این روش یکی از جدید ترین روش ها میباشد و برای مواقعی که گوشی اجازه نصب برنامه از طرق بروزر را نمیدهد بسیار کاربردی میباشد. توجه کنید اگر در این روش جواب نداد از حتما فیلم حذف گوگل اکانت اندروید 11 روش اول که در ادامه قرار داده شده است را حتما ببنید یا گوشی را با توجه به باینری گوشی که در حالت ریکاوری مشخص است با همان باینری ولی تاریخ پایین تر فلش کنید.

 1.  اگر با زدن تیک گزینه setting مشکل حل نشد گوشی را فرمت کنید و مجددا مراحل راانجام دهید و تیک گزینه setting یا system , account , home creen را هم بزنید.
 2. برای باز کردن setting اگر این روش جواب نداد طبق روش قبل با برنامه sasung frp tool مرورگر را باز کنید و از داخل مرورگر به سایت teknikenovin.ir/صفحه-اصلی/bypass/ بروید و از انجا گزینه رفتن به تنظیمات گوشی را بزنید  تا وارد تنظیمات گوشی بشوید.

حذف گوگل اکانت در ورژن 11

روش اول:

این روش در گوشی های اندروید 11 سکورتی پایین تر جواب میدهد برای سکیورتی بالاتر به زودی آموزش دیگری قرار خواهیم داد.

نکته : این روش بر روی اندروید های سامسونگ ورژن 10 سکیورتی بالا هم جواب میدهد.

روش دوم:

برداشتن قفل گوگل اکانت سامسونگ با کمک برنامه alliance shield x و فعال کردن حالت ADB گوشی:

در روش اول بعد از وارد کردن اکانت گوشی ارور میدهد و گوشی بالا نمیآید. فعال کردن ADB روش قدیمی برای حذف FRP گوشی است که در ورژن های اندورید 11 و 12 جواب میدهد این روش بر روی اکثر ورژن های سکیورتی 11 تست شده و جواب میدهد. در آخرین ورژن هایی سکیورتی هم با استفاده از همین برنامه alliance shield x قفل FRP برداشته میشود فقط روش ارسال فایل تفاوت دارد.

حذف گوگل اکانت در ورژن 12 و 11 و 13

این روش بر روی تمام ورژن های اندروید 12 و 11 توسط تیم آموزشگاه تعمیرات موبایل در شیراز تست شده و جواب میدهد. توسعه دهنده این برنامه ادعا میکند این روش از اندروید 6 تا 13 جوابی میدهد شما دوستان در سایر ورژن های اندروید تست کنید و نتیجه را در کامنت ها اعلام کنید.

نکته : در گوشی های اندروید 13 که ورژن امنیتی آنها بالا است این روش جواب نمیدهد در این گوشی ها باکس هایی مثل octopus ، unlock tool ، z3x ، و…. میتوان frp را حذف کرد.

نکته : در گوشی اندروید 11 که ورژن امنیتی آنها بالا است (مثل تبلت T295 ساسونگ) و هیچ کدام از روش ها روی آنها جواب نمیدهد کافی است گوشی را با ورژن باینری مشابه اما ورژن اندروید پایین (مثلا اندروید 10 یا ورژن تاریخ پایین تر) فلش کنید سپس به روش اندروید 10 قفل گوگل اکانت را حذف کنید.اگر ورژن پایین تر برای گوشی نبود روش های حذف FRP با باکس را انجام دهید.

دقت کنید اگر گزینه تست مد فعال نمیشد این روش جواب نمیدهد.اگر گوشی شما cpu آن مدیاتک است از کرک نرم افزار xiaomi unlock tool استفاده کنید در غیر اینصورت تا این تاریخ سراغ روش های سرویس آنلاین بروید.

دقت کنید روش های که از استور سامسونگ برای ورژن 11 به بالا استفاده میشود دیگر جواب نمیدهد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. محمد گفت:

  سلام
  عرض خسته نباشید خیلی مفید و عالی بود

 2. shahin00vampire گفت:

  روش 3 بهترین و ساده ترین روشی بود که دیدم
  برای اندروید پایین تر هم جواب میده برای رفتن به کرروم برنامه Side Sync از قبل روی PC نصب کنید با usb گوشی به سیستم وصل کنید رو حالت ورود به جیمیل که هستید برنامه باز کنید وارد کروم بشید

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن