۸

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ (FRP) در تمام ورژن ها

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ
بازدید 35657

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ در اندروید 5.1.1 و 6 و 7 و 8 و 9 و 10 و 11

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ در اندروید 5.1.1 و 6 و 7 و 8 و 9 و 10 و 11 و 12 و 13

این متن را تا انتها بخوانید برداشتن frp گوشی سامسونگ از اندروید 5.1.1  تا اندروید 11 گفته شده است.

‼ متن و نکته های ویدئو ها را حتما  بخوانید نکته هایی گفته شده که اگر در ورژن خاص یک قسمت دچار مشکل بشوید به راحتی مشکل را حل کنید‼

حذف سامسونگ اکانت از اندورید 9 تا 12 بر روی این لینک کلیک کنید.

سایت مورد نیاز برای دانلود فایل های مورد نیاز برای برداشتن frp

 

دانلود برنامه samsung frp tool 

 

دانلود برنامه Frp HiJacker 

خوشحال میشویم ما را در یوتیوب دنبال کنید به کانال یوتیوب FidarTeam بروید و گزینه SUBECRIBE را بزنید سپس گزینه زنگوله کناری را هم بزنید تا آموزش های به روز و جدید ما را از دست ندهید.

subscribe

subscribe youtube

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ در اندروید 5.1.1 و 6

در این آموزش نحوه با کردن قفل گوگل اکانت گوشی های سامسونگ (FRP سامسونگ)را بهتون آموزش میدهیم.

روش های زیادی برای برداشتن قفل گوگل اکانت سامسونگ وجود دارد که ما در این روش نحوه باز کردن قفل گوگل اکانت با برنامه realterm را گفته ایم.اما به جای برنامه realterm از برنامه frp hijacker استفاده کنید.

نکته : برای برقراری تماس به جای برنامه realterm از برنامه frp hijacker استفاده کنید

روش اول در اندورید 6:

این روش در بعضی از اندروید های 6 و 5.1.1  جواب میدهد البته در قسمتی که میخواهید تماس را فعال کنید میتوانید از برنامه frp hijacker استفاده کنید.

روش دوم در اندروید 6 :

در بعضی از گوشی های سامسونگ که ورژن امنیتی آن بالا میباشد مثل گوشی A520f A720f ,….. تماس برقرار نمیشود یا اگر تماس برقرار شود گزینه مربوط به مرورگر فعال نمیشود برای برداشتن frp این گوشی ها در اندروید 6 از فیلم زیر استفاده میشود.
براشتن frp گوشی های اندروید سامسونگ در اندروید 6 ورژن بالا مثل a520f

فیلم در آپارات

روش سوم در اندروید 6 :

اگر روش بالا جواب نداد از ویدئو زیر استفاده کنید قطعا جواب میدهد

نکته: این روش در تمام ورژن های اندروید 6 توسط تیم آموزشی فیدار تیم تست شده و جواب میدهد.فقط مشکلی که این روش دارد کمی زمان بر است برای همین روش سوم برای اندروید 6 معرفی کرده ایم.

تنها ایراد این روش زمان بر بودن است به همین دلیل برای اندروید 6 دو روش دیگر هم معرفی کردیم.

 

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ با رام کامبینیشن ورژن 7 و8 و 8.1

 

این روش در اکثر گوشی ها جواب میدهد و باید رام combination متناسب با گوشی را دانلود کنیم که نحوه دانلود فایل فلش کامبینیشن متانسب در فیلم به صورت کامل توضیح دادیم

این روش را ب هیچ وجه در گوشی J520XXU2 استفاده نکنید.

این روش برای اندروید 7 و 8 که رام کامبینیشن موجود باشد جواب میدهد

نکته : فراموش نشود در ورژن اندروید 11 و 10 به دلیل اینکه باید قفل بوت لودر خاموش باشد تا بتوان بر روی گوشی رام کامبینیشن فلش کرد این روش جواب نمیدهد و در اندروید 9 یک نکته کوچک را باید رعایت کنید که در فیلم بعدی توضیح می دهیم.

ولی این روش برای موقعی که روش های بالا جواب نمیدهد بسیار کاربردی است

فیلم آموزش حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ با رام Combination

حذف قفل گوگل اکانت سامسونگ با رام کامبینیشن در اندورید 9

برای حذف قفل گوگل اکانت با رام کامبینیشن در اندورید 9 و 9.1 با رام کامبینیشن در اندروید 9 نیاز به دانستن چند نکته مهم است که در این ویدئو آموزشی آن را توضیح دادیم

حذف قفل گوگل اکانت گوشی j701 باینری U10, UA

این روش در تمام ورژن های گوشی J701 و مدل های مشابه که اندروید 9 و 9.1 دارند و در تمام ورژن های باینری جواب میدهد و دیگر نیاز به خرید سرویس آنلاین برای این گوشی نیست.

 

 

نکته: در گوشی های جدید سامسونگ تا وقتی قفل بوتلودر گوشی باز نباشد نمیتوان رام کامبینیشن بر روی گوشی فلش کرد و به دلیل اینکه در گوشی که قفل frp آن روشن است حتما قفل بوت لودر آن نیز بسته است پس نمیتوان روش فلش رام کامبینیشن را برای گوشی های جدید مثل s10 A50 A52 ,… انجام داد و باید از روش هایی که در ادامه گفته شده است استفاده کرد. 

حذف گوگل اکانت سامسونگ در اندروید 8 و 8.1 و 9

این روش روی تمام گوشی های اندروید 8 و 8.1 جواب میدهد

اما در ورژنهای 9 که سگیورتی آنها بالا است جواب نمیدهد و متاسفانه از طرف مرورگر اجازه نصب برنامه داده نمیشود یا برنامه هایی که در ویدئو نصب میشود بر روی ورژن 9 جواب نمیدهد برای ورژن اندروید 9 سکیورتی بالا بهتر است روش بعدی را انجام دهید یا از طریق رام کامبینیشن که در بالا گفته شده است استفاده کنید.

نکته: در این روش برای باز کردن مرورگر جهت دانلود برنامه های مورد نیاز برای برداشتن frp از برنامه samsung frp tools استفاده شده که این روش در ورژن های 7 و بسیاری از گوشی های اندروید 6 نیز میتوانید استفاده کنید.

حذف گوگل اکانت سامسونگ در اندروید  10

روش اول :

این روش برای گوشی های اندروید 10 و 9 و 9.1 جواب میدهد اما بر روی سکیورتی بالاتر که گوشی اجازه نصب برنامه نمیدهد جواب نمیدهد برای حل مشکل از روش دوم استفاده کنید و در اندروید 9 و 9.1 میتوانید از روش رام کامبینیشن استفاده کنید به شرطی که رام کامبینیشن برای گوشی موجود باشد.

 

 

روش دوم :

این روش یکی از جدید ترین روش ها میباشد و برای مواقعی که گوشی اجازه نصب برنامه از طرق بروزر را نمیدهد بسیار کاربردی میباشد

‼  توجه کنید اگر در این روش جواب نداد از حتما فیلم حذف گوگل اکانت اندروید 11 روش اول که در ادامه قرار داده شده است را حتما ببنید یا گوشی را با توجه به باینری گوشی که در حالت ریکاوری مشخص است با همان باینری ولی تاریخ پایین تر فلش کنید ‼

نکته مهم 1  اگر با زدن تیک گزینه setting مشکل حل نشد گوشی را فرمت کنید و مجددا مراحل راانجام دهید و تیک گزینه setting یا system , account , home creen را هم بزنید.

نکته مهم 2 برای باز کردن setting اگر این روش جواب نداد طبق روش قبل با برنامه sasung frp tool مرورگر را باز کنید و از داخل مرور گر به سایت teknikenovin.ir/صفحه-اصلی/bypass/ بروید و از انجا گزینه رفتن به تنظیمات گوشی را بزنید  تا وارد تنظیمات گوشی بشوید.

حذف گوگل اکانت در ورژن 11

روش اول:

این روش در گوشی های اندروید 11 سکورتی پایین تر جواب میدهد برای سکیورتی بالاتر به زودی آموزش دیگری قرار خواهیم داد.

نکته : این روش بر روی اندروید های سامسونگ ورژن 10 سکیورتی بالا هم جواب میدهد.

 

روش دوم:

برداشتن قفل گوگل اکانت سامسونگ با کمک برنامه alliance shield x و فعال کردن حالت ADB گوشی:

در روش اول بعد از وارد کردن اکانت گوشی ارور میدهد و گوشی بالا نمیآید. فعال کردن ADB روش قدیمی برای حذف FRP گوشی است که در ورژن های اندورید 11 و 12 جواب میدهد این روش بر روی اکثر ورژن های سکیورتی 11 تست شده و جواب میدهد.

در آخرین ورژن هایی سکیورتی هم با استفاده از همین برنامه alliance shield x قفل FRP برداشته میشود فقط روش ارسال فایل تفاوت دارد

حذف گوگل اکانت در ورژن 12 و 11 و 13

این روش بر روی تمام ورژن های اندروید 12 و 11 توسط تیم آموزش تعمیرات موبایل شیراز فیدار تست شده و جواب میدهد.

 

توسعه دهنده این برنامه ادعا میکند این روش از اندروید 6 تا 13 جوابی میدهد شما دوستان در سایر ورژن های اندروید تست کنید و نتیجه را در کامنت ها اعلام کنید

 

 

نکته : در گوشی های اندروید 13 که ورژن امنیتی آنها بالا است این روش جواب نمیدهد در این گوشی ها باکس هایی مثل octopus ، unlock tool ، z3x ، و…. میتوان frp را حذف کرد.

نکته : در گوشی اندروید 11 که ورژن امنیتی آنها بالا است (مثل تبلت T295 ساسونگ) و هیچ کدام از روش ها روی آنها جواب نمیدهد کافی است گوشی را با ورژن باینری مشابه اما ورژن اندروید پایین (مثلا اندروید 10 یا ورژن تاریخ پایین تر) فلش کنید سپس به روش اندروید 10 قفل گوگل اکانت را حذف کنید.اگر ورژن پایین تر برای گوشی نبود روش های حذف FRP با باکس را انجام دهید.

این متن به روز می شود….

 

insta

آموزش مجازی (برای اظلاع از دوره ها کلیک کنید)

آموزش تعمیرات موبایل شیراز

آموزش تعمیرات موبایل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. محمد گفت:

    سلام
    عرض خسته نباشید خیلی مفید و عالی بود

  2. shahin00vampire گفت:

    روش 3 بهترین و ساده ترین روشی بود که دیدم
    برای اندروید پایین تر هم جواب میده برای رفتن به کرروم برنامه Side Sync از قبل روی PC نصب کنید با usb گوشی به سیستم وصل کنید رو حالت ورود به جیمیل که هستید برنامه باز کنید وارد کروم بشید

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن