ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

طرح آزمایشی مخفی کردن تعداد لایک های اینستاگرام

9023911_866

طرح آزمایشی مخفی کردن تعداد لایک های اینستاگرام . ظاهرا این شبکه اجتماعی قصد دارد تا طرح پنهان کردن لایک ها را در این شبکه اجرا کند.

مدتی قبل گزارشی در فضای مجازی منتشر شد که خبر از پنهان کردن تعداد لایک های اینستاگرام می داد. ظاهرا این شبکه اجتماعی قصد دارد این طرح را به صورت آزمایشی در کانادا اجرا کند.

در گذشته نه چندان دور اخباری مبنی بر اینکه اینستاگرام قصد مخفی کردن تعداد لایک ها برای مخاطبین هر پست را دارد، منتشر شد . این شبکه اجتماعی به تازگی اعلام کرده این طرح را به صورت آزمایشی به اجرا در می آورد. اینستاگرام در کنفرانس F8 اعلام کرد که پنهان کردن تعداد لایک ها برای عکس ها و ویدیوها، در هفته آتی در قالب طرحی آزمایشی برای کاربران کانادا به اجرا در خواهد آمد.

اجرای این طرح بدین صورت است که تعداد لایک های هر پست دیگر برای مخاطبان آن پست نمایش داده نخواهد شد. اینستاگرام علت اجرای این طرح را “تمرکز بر عکس و ویدیوهای اشتراک گذاری شده، نه تعداد لایک آن ها” اعلام کرده است. با اجرای این طرح، تنها صاحب هر صفحه قادر به دیدن تعداد لایک های هر یک از پست هایی که به اشتراک گذاشته، خواهد بود.

 

تعداد لایک های اینستاگرام
تعداد لایک های اینستاگرام

همانطور که گفته شد، در گذشته شاهد انتشار گزارشی بودیم که استفاده از این ویژگی را اعلام می کرد؛ با این حال در زمان انتشار آن، یکی از سخنگویان این شبکه اجتماعی اعلام کرد:

ما فعلا قصد آزمایش این طرح را نداریم؛ با این حال همواره به دنبال یافتن روش هایی برای کاهش فشار بر اینستاگرام هستیم.

اینستاگرام هنوز درباره اجرای این طرح آزمایشی در سایر نقاط جهان بیانیه ای را منتشر نکرده است، اما با توجه به مسائل اخیر شبکه های اجتماعی و همچنین جدال های بسیار بر سر تعداد لایک ها، به نظر می رسد اجرای این طرح آزمایشی می تواند از جهات مختلفی مفید واقع شود.

از همراهی شما سپاس گزاریم

آموزش تعمیر موبایل با مدرک بین المللی( )

آموزش تعمیر سخت افزار موبایل (کلیک کنید)

آموزش تعمیر نرم افزار موبایل (کلیک کنید)

کلیپ های آموزشی باز و بست گوشی ها به صورت رایگان (کلیک کنید)

آموزش الکترونیک (کلیک کنید)

آموزش مدار شارژ موبایل به صورت رایگان (کلیک کنید)

آموزش شارژ کردن باتری موبایل به صورت رایگان (کلیک کنید)

دانلود فایل فلش ، فایل دامپ ، شماتیک و سالوشن موبایل (کلیک کنید)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس
×

 

برای مشاوره در رشته الکترونیک ،آموزش تعمیرات موبایل ، رباتیک و Altium Designer با کارشناسان ما در ارتباط باشید

× 👈👈واتساپ👉 👉