۲

اندروید پای به گوشی نوکیا 8 رسید

زمان به روزرسانی اندروید 9
بازدید 3340

اندروید پای به گوشی نوکیا 8 رسید. کمپانی HDM اندروید پای 9 را برای گوشی نوکیا 8 منتشر کرد هر چند که این بروزرسانی کمی طول کشید تا نسخه پایدار و نهایی آن منتشر شود .

مدیر تولید ارشد  شرکت اچ دی ام گلوبال ، Juho Sarvikas با انتشار توییتی خبر مذکور را با کاربران به اشتراک گذاشته است. بدین ترتیب حالا دارندگان پرچم‌دار سال 2017 نوکیا می‌توانند طعم پای را بر روی گوشی‌های خود امتحان کنند.

اندروید پای در گوشی نوکیا 8

اما طبق گفته کاربران گوشی نوکیا8 همه قابلیت های آخرین نسخه اندروید برای این گوشی نوکیا8 فعال نشده است به گفته کاربران ویژگی های  Digital Wellbeing و Adaptive Battery و همچنین App Actions در این بروزرسانی فعال نشده است و کاربران از نبود این ویژگی ها از کمپانی اچ دی ام گلوبال ابراز گلایه کرده اند با این تفاسیر کاربران تنها به ذره ای از ویژگی های آخرین نسخه اندروید دست یافته اند.

اما کمپانی فنلاندی نوکیا نگرانی کاربران خود را بر طرف کرد و اعلام کرد که  قابلیت Adaptive Battery در حال گذراندن تست‌های مختلف است و به زودی در قالب بروزرسانی دیگر بر روی نوکیا 8 عرضه خواهد شد. از طرف دیگرکمپانی اچ دی ام گلوبال بیان کرده است که قابلیت‌های Digital Wellbeing و App Actions تنها بر روی اندروید وان و گوشی‌های پیکسل گوگل قابل دسترسی است. با این وجود شرکت دست به مذاکراتی با گوگل زده تا مجوز استفاده از قابلیت‌های ذکر شده را بر روی هندست‌های تولیدی خود کسب کند.

Sarvikas در توییتی در پاسخ به یکی از کاربران مبنی برا زمان منتشر شدن اندروید پای برای نوکیا 8 سیروکو اعلام کرد پس از منتشر شدن بروزرسانی برای نوکیا8 نویت به گوشی نوکیا8 سیروکو می رسد در این توییت به زمانی در مورد این بروزرسانی اشاره نشده است.

برای شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل شیراز فیدار که در بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز برگذار میگردد به سایت آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز فیدار مراجعه کنید.

از همراهی شما سپاس گزاریم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن