ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

Elementor #6879 | گروه فناوری و آموزشی تکنیک نوین

گروه فناوری و آموزشی فیدار

دوره های تخصصی تعمیرات موبایل و تبلت

آموزشگاه تعمیرات موبایل فیدار با بیش از 10 سال سابقه آموزش لوازم الکترونیکی، موبایل ، تبلت و فبلت. 

گروه فناوری و آموزشی

ما از آموزش تا اشتغال کنار شما هستیم

خدمات ما

آموزش الکترونیک

آموزش سخت افزار

آموزش نرم افزار

محمد مهدی باقریان

کارشناس نرم افزار

محمد مهدی محمدی

کارشناس الکترونیک

مجید اسکندری

کارشناس سخت افزار

حسین ابراهیمی

مدرس دوره عمومی

سوالات متداول

خیر. جهت شرکت در دوره تعمیرات تلفن همراه به پیش نیاز خاصی نیاز ندارید ولی طبیعتا آشنایی سطحی با دنیای الکترونیک و دیجیتال می تواند شما را در امر آموزش یاری کند.

به دلیل گسترش استفاده از گوشی های موبایل، تعمیرات این محصولات هم بیش از پیش تقاضا دارد که این موضوع یک امر طبیعی است. با توجه به اینکه اغلب مشاغل آزاد سیر نزولی را به خود گرفته اند در این بین تعمیرکاران موبایل از آن دسته افرادی هستند که مشکلات و معضلات بازار آزاد هیچ تاثیری بر روی درآمدهایشان نداشته و ندارد، چون روز به روز شاهد گسترش استفاده از گوشی های موبایل و به طبع افزایش نیاز جامعه برای تعمیر این گجت ها هستیم.

کارآموز پس از پایان دوره از طریق آموزشگاه فیدار به سازمان فنی و حرفه ای معرفی  و پس از موفقیت در آزمون های تئوری و عملی که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای برگزار می شود موفق به اخذ مدرک می شود.

این دوره به صورت خصوصی تک نفره و به صورت نیمه خصوصی پنج نفره برگزار می شود.

با شروع دوره تعمیرات، شما در گروه واتس آپ تعمیرکاران تکنیک نوین عضو می شوید. در این گروه اساتید دوره، کار آموزان قبلی و فعلی دوره های آموزشی تکنیک نوین حضور دارند و می توانید سوالات فنی و تخصصی خود را بپرسید و کارآموزان و اساتید به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

با شروع دوره تعمیرات، اساتید دوره ویدئوهایی که توسط گروه آموزشی فیدار تهیه شده را اختیار شما قرار خواهند داد.

خیر. تمام لوازم تعمیرات در کارگاه های تعمیرات موبایل فیدار در اختیار شما قرار خواهد گرفت  و پس از کسب تجربه کافی در آموزشگاه می توانید تعمیرات تلفن همراه مشتریان خود را زیر نظر متخصصین دوره انجام دهید

شما می توانید به صورت نقد و اقساط نسبت به پرداخت هزینه های این دوره اقدام فرمائید.

در شرایط فعلی کشور مهارت های تخصصی به شما کمک می کند که شغل مناسب در حوره تخصصی خود پیدا کنید. با توجه به اینکه روز به روز به تعداد کاربران گوشی های هوشمند افزوده می‌شود ، ریسک بروز مشکل در آن ها و نیاز پیدا کردن به تعمیر هم بیشتر می‌شود. بنابراین به بیان دیگر روز به روز شاهد افزایش تقاضای تعمیرات موبایل هستیم

ابتدا باید هدف خود را مشخص کرده و سپس با تلاش و پشتکار و انگیز به سمت آن حرکت کنید. داشتن انگیزه و تلاش انجام دادن هر کاری را میسر می کند. اگر هدف شما یادگیری تعمیرات موبایل می باشد مطمئنا این دوره می تواند راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهد.

راهنمایی بیشتری می خواهید؟

جهت دریافت مشاوره رایگان پیغام بگذارید.

مشاوران آموزشگاه فیدار با شما تماس خواهند گرفت

تماس
×

 

برای مشاوره در رشته الکترونیک ،آموزش تعمیرات موبایل ، رباتیک و Altium Designer با کارشناسان ما در ارتباط باشید

× 👈👈واتساپ👉 👉
تماس