گروه فناوری و آموزشی تکنیک نوین
۰

آموزش برنامه نویسی پایتون python در شیراز

بازدید 2236

آموزش برنامه نویسی پایتون python شیراز

آموزش برنامه نویسی پایتون python در شیراز

آموزش برنامه نویسی پایتون شیراز

 

در مجموعه آموزشی فیاور در شیراز زیر نظر اساتید حرفه ای دوره پیشرفته پایتون برگذار می گردد که علاوه بر آموزش صحیح و اصولی برنام نویسی پایتون زیر نظر حرفه ای ترین اساتید کشور با سابقه کار و فعالیت در حرفه ای ترین حوزه های کشور.

این روزها به دلیل پشتیبانی اکثر پلتفورم ها از برنامه نویسی پایتون و library بی نظیر آن بازار کار آن روز به روز در حال افزایش است.

اگر میخواهید در این حوزه فعالیت کنید و با مدرک معتبر بین المللی از سازمان فنی حرفه ای وارد یازار کار شوید میتوانید در دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون python شیراز ما شرکت کنید.

این دوره ها علاوه بر آموزش مبتدی تا پیشرفته آموزش برنامه نویسی پایتون python در انتهای دوره مردک بین المللی از طرف سازمان فنی حرفه ای اعطا میگردد که با کمک این مدرک میتوانید وارد بازار کار شوید و همچنین میتوانید از آن برای مهاجرت استفاده کنید.

برنامه نویسی پایتون به دلیل کاربرد وسیعی که دارد اگر قصد مهاجرت به هر کشور پیشرفته ای مثل آلمان ، فرانسه ، آمریکا و .. دارید با یادگیری این زبان کاربردی خیلی راحت میتوانید وارد بازار کار آن کشور شوید.

این روزها تمام شرکت های بزرگ به برنامه نویس پایتون نیاز مبرم دارند و به همین دلیل این روزها یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون به یک نیاز اساسی تبدیل شده است.

اساتید این مجموعه علاوه بر دانش بالا در برنامه نویسی پایتون دارای تجربه بسیار بالایی هستند که در آموزش و پشتیبانی کمک بسیار زیادی به شما می کنند.

برای شرکت در دوره های آموزش پایتون به شماره زیر تماس بگیرید و در دوره ها ما شرکت کنید.

شماره تماس جهت ثبت نام دوره

09172932407

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن
تماس