۰

شیائومی از رابط کاربری MIUI 12 رونمایی کرد

شیائومی از رابط کاربری MIUI 12
بازدید 1618

شیائومی از رابط کاربری MIUI 12 رونمایی کرد.شیائومی با ارائه ورژن جدید سعی در بهتر کردن قسمت  ظاهر و امنیت داشته است که ویژگی ها miui 12 خواهیم پرداخت.

بهبود حریم شخصی

شیائومی در این رابط کاربری به شما اجازه می‌دهد که نحوه عملکرد اپلیکیشن‌ها و اطلاعات جمع آوری شده توسط آن‌ها را بررسی کنید .شیائومی در رابط کاربری جدید امنیت گوشی‌های خود را بهبود می‌دهد. برای مثال کاربران می‌توانند در MIUI 12 به برنامه تنها یکبار مجوز دهند یا تنها در زمان استفاده از آن، امکان دسترسی به برخی ویژگی‌ها وجود داشته باشد.

ژست‌های حرکتی جدید

این رابط کاربری ژست‌های حرکتی جدیدی را برای گوشی‌های شیائومی به ارمغان می‌آورند که برای مثال شما می‌توانید دست خود را در پنل نوتیفیکیشن به سمت پایین بکشید و بدون ترک برنامه در حال اجرا، با نوتیفیکیشن‌ها ارتباط برقرار کنید.

طراحی بصری حسی

در رابط کاربری MIUI 12، شیائومی اطلاعات هسته سیستم عامل را به گونه‌ای طراحی کرده که کاربران با سرعت بالایی بتوانند از وضعیت سیستم اطلاع پیدا کنند. این ویژگی «طراحی بصری حسی» نامگذاری شده و زمانی که به  تنظیمات بروید، اطلاعات سیستم به صورت گراف و نمودارهای بصری به نمایش گذاشته می‌شوند تا فهم آن‌ها راحت شوند.

شیائومی از رابط کاربری MIUI 12

شیائومی از رابط کاربری MIUI 12

آموزش مجازی تعمیرات موبایل

انیمیشن‌های جدید

شیائومی در mini 12  روی بازطراحی بسیاری از انیمیشن‌ها تمرکز کرده که برای مثال می‌توان به انیمیشن‌های آب و هوا اشاره کرد که به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. انیمیشن آیکون‌های برنامه‌ها نیز بازطراحی شده و بر اساس ژست‌ها، از خود واکنش نشان می‌دهند. برای مثال اگر یک برنامه را پاک کنید، آیکون برنامه‌های اطراف نیز از خود واکنش نشان می‌دهند.

دارک مود
شیائومی از رابط کاربری MIUI 12

شیائومی از رابط کاربری MIUI 12

دارک مود ۲.۰ در جدیدترین رابط کاربری شیائومی قابلیت تیره شدن والپیپر را به گوشی‌های شیائومی اضافه می‌کند. این ویژگی با ساعت کار می‌کند و نور تصویر پس زمینه با نزدیک شدن به شب، کاهش پیدا می‌کند. شیائومی همچنین روش نمایش متن را در زمانی که کاربران میان حالت روشن و تاریک سوئیچ می‌کنند نیز بهبود داده. در این رابط کاربری، گوشی به صورت خودکار میزان ضخامت حروف را با فعال کردن دارک مود تغییر می‌دهد تا در شرایط نوری کم خوانایی بهتری داشته باشند.

سوپر والپیپر

شیائومی در miui 12 از ویژگی «Super Wallpapers» را درنظر گرفته که مدل‌های سه بعدی انیمیشنی بسیاری دقیقی از مریخ و زمین را بر اساس اطلاعات فضایی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کاربران در صفحه قفل دستگاه و همچنین صفحه هوم به آن‌ها دسترسی خواهند داشت. اگر در زمان استفاده از این تصاویر پس زمینه حالت دارک مود را فعال کنید، این سیاره‌ها شب را به نمایش می‌گذارند.

شیائومی از رابط کاربری MIUI 12

شیائومی از رابط کاربری MIUI 12

آموزش مجازی تعمیرات موبایل

این رابط کاربری در سه مرحله برای محصولات شیائومی عرضه می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن