۰

تب Following اینستاگرام به زودی حذف می شود

تب Following اینستاگرام
بازدید 2242

تب Following اینستاگرام به زودی حذف می شود. تا چند روز آینده تب فالوینگ اینستاگرام حذف خواهد شد بدین ترتیب کاربران دیگر قادر به مشاهده فالور های دیگران نیستند.

طبق اخبار جدید، تب Following اینستاگرام در این هفته حذف خواهد شد. کاربر از طریق تب Following مطلع می شود که دوستانش چه پست هایی را لایک کرده و یا درباره آن ها اظهار نظر کرده اند. گزینه Following یکی از نخستین ویژگی های اینستاگرام بوده که در سال 2011 به این اپلیکیشن اضافه شده است. این تب بهترین راه برای شناسایی محتویات جدید به حساب می آید، چرا که موارد لایک شده توسط دوستان را نشان می دهد. اما با معرفی گزینه Explore به نظر می آید که دیگر نیازی به تب جنجال برانگیز Following نیست.

تب Following اینستاگرام

تب Following اینستاگرام

اینستاگرام از ماه اوت به طور نامحسوس، این تب را برای برخی از کاربران خود غیرفعال ساخته است. این شرکت طی مصاحبه ای با بازفید نیوز اعلام کرده که تب Following بالاخره به طور کامل در این هفته حذف خواهد شد. پس از اعمال تغییرات، آیکون قلب که به دو بخش You و Following تقسیم می شود، تنها به فعالیت های کاربر (You) اختصاص می یابد.

طبق اظهارات ویشال شاه، رییس تدارکات اینستاگرام حذف تب Following موجب ساده تر شدن اپلیکیشن و همچنین از میان برداشتن گزینه ای می شود که بسیاری از کاربران حتی از وجود آگاهی ندارند. این تب، کاربرد چندانی در بین کاربران نداشته و در واقع اکثر افراد از تعقیب فعالیت های خود توسط سایرین بی اطلاع هستند و پی بردن به این واقعیت ممکن است چندان برای آن ها خوشایند نباشد.

از طرف دیگر، تب Following اینستاگرام تاکنون موجب قطع بسیاری از روابط و دوستی ها شده است. مسلما مشاهده فعالیت یک دوست در فضای اینستاگرام و لایک کردن تصاویر و پست های مختلف، در حین اینکه شما منتظر پاسخ از سوی وی هستید، احساس نامطلوبی را در شما به وجود می آورد. پس می توان گفت که حذف این گزینه، به صلاح همه کاربران خواهد بود

از همراهی شما سپاس گزاریم

آموزش تعمیر موبایل با مدرک بین المللی (کلیک کنید )

فیلم های آموزشی تعمیرات موبایل ( کلیک کنید)

آموزش تعمیر سخت افزار موبایل (کلیک کنید)

آموزش تعمیر نرم افزار موبایل (کلیک کنید)

کلیپ های آموزشی باز و بست گوشی ها به صورت رایگان (کلیک کنید)

آموزش الکترونیک (کلیک کنید)

آموزش مدار شارژ موبایل به صورت رایگان (کلیک کنید)

آموزش شارژ کردن باتری موبایل به صورت رایگان (کلیک کنید)

دانلود فایل فلش ، فایل دامپ ، شماتیک و سالوشن موبایل (کلیک کنید)

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن