۰

اندروید با موتور جستجوگر جدید

اندروید با موتور جستجوگر
بازدید 2006

اندروید با موتور جستجوگر جدید. طبق خبر های منتشر شده از گوگل کاربران اندروید در اروپا تا سال آینده به موتور جستجوی جدیدی مجهز خواهند شد.

طبق آخرین اخبار گوگل، کاربران اندروید در اروپا سال آینده از موتور جستجوی جدید بهره مند می شوند. این موتور از آغاز سال آینده، هر زمان گوشی یا تبلت جدیدی روانه بازار شود، در آن قابل استفاده خواهد بود. موتور جستجوی انتخاب شده توسط کاربر به عنوان پیش فرض در هوم اسکرین اندروید قرار داده می شود.

با این همه، ارائه دهندگان موتور جستجو که می خواهند وارد این سیستم شوند، باید به گوگل هزینه پرداخت کنند. گوگل این ارائه دهندگان را از طریق مزایده انتخاب می کند و سه مورد اول در رابط جستجو قرار خواهند گرفت. پروسه مزایده نیز باز نیست، به این معنا که تمام مبلغ ها سری هستند و کسی که بالاترین مبلغ را پیشنهاد کند، برنده می شود. گوگل هنوز تخمینی از تعداد شرکت کنندگان در این مزایده ندارد. با این همه، گفته شده که نهایتا تعداد شرکت کنندگان محرمانه باقی خواهد ماند. به استناد گوگل، این شیوه ای عادلانه و مستقیم برای تشخیص آن است که کدام ارائه دهندگان موتور جستجو در رابط جدید حضور پیدا کنند.

اندروید با موتور جستجوگر

اندروید با موتور جستجوگر

گوگل معتقد است شرکت ها بهتر است برای جستجو، ارتباطاتی با جستجوگرهای اندروید و کروم برقرار کنند تا بتوانند سرمایه گذاری کلانی در اندروید انجام دهند. البته کمیسیون اروپا این ادعا را رد کرده و اظهار داشته که گوگل به تنهایی میلیاردها دلار از طریق گوگل پلی استور درآمد داشته است. علاوه بر این، گوگل پلی استور داده هایی را برای کسب و کار تبلیغاتی خود جمع آوری می کند. پس از انجام مراحل اولیه، کاربران اندروید در اروپا می توانند موتور جستجوی پیش فرض خود را هر زمان که خواستند تغییر دهند.

ددلاین مشخص شده برای تامین کنندگان موتور جستجو جهت شرکت در مزایده، 13 سپتامبر 2019 اعلام شده است. گوگل برندگان هر کشور را تا 31 اکتبر 2019 اعلام خواهد کرد.

از همراهی شما سپاس گزاریم

آموزش تعمیر موبایل با مدرک بین المللی (کلیک کنید )

آموزش تعمیر سخت افزار موبایل (کلیک کنید)

آموزش تعمیر نرم افزار موبایل (کلیک کنید)

کلیپ های آموزشی باز و بست گوشی ها به صورت رایگان (کلیک کنید)

آموزش الکترونیک (کلیک کنید)

آموزش مدار شارژ موبایل به صورت رایگان (کلیک کنید)

آموزش شارژ کردن باتری موبایل به صورت رایگان (کلیک کنید)

دانلود فایل فلش ، فایل دامپ ، شماتیک و سالوشن موبایل (کلیک کنید)

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن