۰

امتیاز 100 گوگل پیکسل 3A در DxOMark

گوگل پیکسل 3A
بازدید 1263

امتیاز 100 گوگل پیکسل 3A در DxOMark . اسمارت فون جدید شرکت گوگل پیکسل 3 ای در نتایج دوربین DxOMark موفق به دریافت امتیاز 100 شد. در ادامه با ما همراه باشید.

وقتی که گوگل گوشی های پیکسل 3a و پیکسل 3a XL را معرفی کرد، خبر از این موضوع داد که این گوشی ها دارای دوربین های مشابه پیکسل 3 و پیکسل 3 XL هستند. این موضوع با توجه به این که هیچ گوشی دیگری با قیمت زیر 399 دلار قابلیت عکاسی با چنین کیفیتی را ندارد یک دستاورد بزرگ به شمار می رود. اخیرا نیز امتیاز پیکسل 3a در DxOMark مشخص شده که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

گوگل قصد داشت هزینه تولید پیکسل 3a و پیکسل 3a XL را کاهش دهد، بنابراین از تجهیز آن ها به Pixel Visual Core که برای بهبود عملکرد پردازش تصاویر به کار می رود، صرف نظر کرد. با توجه به اینکه امتیاز DxOMark پیکسل 3a تنها یک نمره با پیکسل 3 تفاوت دارد، به نظر می رسد این نمره نشان دهنده قدرت واقعی این دوربین نیست. با این حال کماکان تفاوت هایی میان عملکرد دوربین پیکسل 3a با پرچمداران دیگر وجود دارد.

گوگل پیکسل 3A

گوگل پیکسل 3A

نکته اول آن است که لرزشگیر پیکسل 3a در نور کم و به ویژه حین فیلم برداری بسیار خوب عمل می کند. با این همه، نور کم برای این دوربین می تواند به منزله یک شمشیر دو لبه عمل کند، زیرا سنسورهای این گوشی در شرایط مشابه نوری مشابه عکس های تاریکی ثبت می کنند. با این حال در شرایط نوری مناسب، این گوشی عکس های بسیار باکیفیت و پرجزئیاتی را ثبت کرده است.

همچنین در بررسی DxOMark ذکر شده که دوربین پیکسل 3a در زمینه هایی از جمله تعادل رنگ و سفیدی بهتر از سایر پرچمداران مشابه عمل کرده است؛ به این معنا که تصاویر ثبت شده توسط این گوشی نسبت به اکثر گوشی ها از دقت بیشتری برخوردارند. در واقع می توان گفت تنها ضعف آن، عکاسی و فیلم برداری در نور کم است؛ مشکلی که اکثر گوشی های مجهز به سنسورهای کوچک از آن رنج می برند.

در نهایت این گوشی موفق به کسب امتیاز 103 در عکاسی و 95 در فیلمبرداری شد. با توجه به اینکه آیفون XR امتیاز 101 و گوشی های گران تری از جملهگلکسی S9 Plus و آیفون X امتیازهای کمتری کسب کرده اند، گوگل باید به گوشی جدید خود و امتیاز کسب شده توسط آن افتخار کند. خبر خوب آن است که این شرکت در صدد است گوشی های نسبتا ارزان قیمت دیگری را نیز در آینده نه چندان دور و با ویژگی های بسیار قابل قبول به بازار عرضه کند.

از همراهی شما سپاس گزاریم

آموزش تعمیر موبایل با مدرک بین المللی  (کلیک کنید)

آموزش تعمیر سخت افزار موبایل (کلیک کنید)

آموزش تعمیر نرم افزار موبایل (کلیک کنید)

کلیپ های آموزشی باز و بست گوشی ها به صورت رایگان (کلیک کنید)

آموزش الکترونیک (کلیک کنید)

آموزش مدار شارژ موبایل به صورت رایگان (کلیک کنید)

آموزش شارژ کردن باتری موبایل به صورت رایگان (کلیک کنید)

دانلود فایل فلش ، فایل دامپ ، شماتیک و سالوشن موبایل (کلیک کنید)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن