۰

اطلاعات جدید از دوربین گلکسی نوت 10 سامسونگ

دوربین گلکسی نوت 10
بازدید 1348

اطلاعات جدید از دوربین گلکسی نوت 10 سامسونگ . اطلاعات جدید از دوربین گلکسی نوت 10 به دریچه دیافراگم سه مرحله ای دوربین آن اشاره می کند. در ادامه با ما همراه باشید.

سامسونگ با رونمایی گوشی های سری گلکسی اس 9 تصمیم به استفاده از دریچه دیافراگم متغیر برای دوربین آن ها گرفت. این قابلیت امکان ثبت تصاویر باکیفیت در تمام شرایط نوری را فراهم می کند. دوربین گوشی گلکسی S9 و گلکسی اس 9 پلاس دارای دریچه دیافراگم 2 مرحله ای است؛ با این حال به نظر می رسد پرچمدار آینده سامسونگ با نمونه بهبودیافته این فناوری از راه می رسد.

به تازگی اطلاعاتی از سوی حساب کاربری Ice Universe به اینترنت راه پیدا کرده که از دریچه دیافراگم سه مرحله ای دوربین گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ خبر می دهد. دوربین این گوشی هوشمند دارای گشودگی دیافراگم متغیر F1.5/F1.8/F2.4 است. پرچمداران گذشته این برند کره ای دارای دریچه دیافراگم متغیر F/1.5 و F/2.4 هستند.

دوربین گلکسی نوت 10

دوربین گلکسی نوت 10

گشودگی دیافراگم F/1.5 برای ثبت تصاویر در شرایط نوری ضعیف کاربرد دارد. این دریچه دیافراگم باعث جذب نور بیشتر شده که روشنایی تصویر نهایی را افزایش می دهد. علاوه بر این موضوع، این دریچه دیافراگام می تواند برای تصاویر بوکه نیز مورد استفاده قرار بگیرد. دریچه دیافراگم F/2.4 باعث ثبت تصاویر شفاف در محیط های پرنور می شود.

به نظر می رسد شرکت سامسونگ با افزودن گشودگی دیافراگم F/1.8 به دوربین گوشی گلکسی نوت 10 قصد دارد مدیریت کاربران را در این بخش بهبود دهد.

زمان معرفی از گلکسی نوت 10

بر اساس جدیدترین گزارشی که در اختیار رسانه ها قرار گرفته، شرکت سامسونگ در تاریخ 7 آگوست از گوشی های سری گلکسی نوت 10 به صورت رسمی رونمایی می کند . گلکسی نوت 10 و نوت 10 پرو این محصولات را تشکیل می دهند.

این احتمال وجود دارد که سامسونگ گشودگی دیافراگم سه مرحله ای را تنها در نسخه پرو گوشی گلکسی نوت ۱۰ مورد استفاده قرار دهد.

از همراهی شما سپاس گزاریم

آموزش تعمیر موبایل با مدرک بین المللی( )

آموزش تعمیر سخت افزار موبایل (کلیک کنید)

آموزش تعمیر نرم افزار موبایل (کلیک کنید)

کلیپ های آموزشی باز و بست گوشی ها به صورت رایگان (کلیک کنید)

آموزش الکترونیک (کلیک کنید)

آموزش مدار شارژ موبایل به صورت رایگان (کلیک کنید)

آموزش شارژ کردن باتری موبایل به صورت رایگان (کلیک کنید)

دانلود فایل فلش ، فایل دامپ ، شماتیک و سالوشن موبایل (کلیک کنید)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن