۰

چت همزمان در واتساپ و اینستاگرام

چت همزمان در واتساپ و اینستاگرام
بازدید 2025

چت همزمان در واتساپ و اینستاگرام . فیسبوک قصد دارد تا چت همزمان در مسنجر های واتس اپ و اینستاگرام را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

اوایل سال جاری میلادی شاهد انتشار شایعاتی مبنی بر یکپارچه سازی تعدادی از اپلیکیشن های فیس بوک بودیم. مسنجر، واتساپ و اینستاگرام این برنامه ها را تشکیل می دهند. این یکپارچه سازی به کاربران اجازه می دهد به صورت همزمان توسط این سه اپلیکیشن چت کنند. در حال حاضر کاربران برای چت باید به صورت جداگانه از این اپلیکیشن ها استفاده کنند.

به نظر می رسد شایعات رنگ واقعیت به خود می گیرند چرا که این شرکت در کنفرانس توسعه دهندگان F8، یکپارچه سازی اپلیکیشن های خود را به صورت رسمی تایید کرده است.

این موضوع توسط مدیر محصولات مصرفی مسنجر، Asha Sharma اعلام شده است. بر اساس گفته Sharma، کاربران در آینده می توانند پیام خود در این سه پلتفرم به صورت همزمان برای دیگران ارسال کنند.

چت همزمان در واتساپ و اینستاگرام

چت همزمان در واتساپ و اینستاگرام

این ویژگی، تجربه جدیدی را برای کاربران فراهم می کند. یک اپلیکیشن می تواند پیام ها را از منابع مختلف دریافت کند. شارما به این موضوع اشاره کرده که کاربران می توانند بدون توجه به پیام رسانی که از آن استفاده می کنند و یا اپراتور همراهی که از آن خدمات دریافت می کنند، با یکدیگر در ارتباط باشند.

در حال حاضر اطلاعات دقیقی در رابطه با این قابلیت در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. این احتمال وجود دارد که ویژگی جدید فیس بوک، باعث سردرگمی کاربران و یا کاهش امنیت آن ها شود.

انتظار می رود این قابلیت در آینده نه چندان نزدیک در اختیار کاربران قرار بگیرد. این شرکت به تازگی اعلام کرده قصد دارد تعداد لایک پست های اینستاگرام را مخفی کند. طرحی که ابتدا به صورت آزمایشی در کانادا اجرا می شود.

از همراهی شما سپاس گزاریم

آموزش تعمیر موبایل با مدرک بین المللی( )

آموزش تعمیر سخت افزار موبایل (کلیک کنید)

آموزش تعمیر نرم افزار موبایل (کلیک کنید)

کلیپ های آموزشی باز و بست گوشی ها به صورت رایگان (کلیک کنید)

آموزش الکترونیک (کلیک کنید)

آموزش مدار شارژ موبایل به صورت رایگان (کلیک کنید)

آموزش شارژ کردن باتری موبایل به صورت رایگان (کلیک کنید)

دانلود فایل فلش ، فایل دامپ ، شماتیک و سالوشن موبایل (کلیک کنید)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن