۰

هزینه تولید گلکسی اس 10 پلاس منتشر شد

گلکسی اس 10 پلاس
بازدید 1275

هزینه تولید گلکسی اس 10 پلاس منتشر شد .  هزینه تولید و ساخت گوشی گلکسی اس 10 پلاس شرکت سامسونگ به اینترنت راه پیدا کردبرای ساخت هر دستگاه از گلکسی اس 10 پلاس 420 دلار هزینه شده است.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

شرکت سامسونگ در هفته گذشته  از گوشی های سری گلکسی اس 10  به صورت رسمی رونمایی کرد. به تازگی هزینه ساخت سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

بر اساس پیش بینی صورت گرفته، هزینه ساخت هر دستگاه گلکسی S10 پلاس به 420 دلار می رسد. لازم به ذکر است؛ این هزینه برای قطعات و همچنین مونتاژ این گوشی هوشمند صرف شده است و هزینه های مربوط به بخش تحقیق و توسعه و همچنین بازاریابی را شامل نمی شود.

در لیست قیمت قطعات گلکسی اس 10 پلاس، نمایشگر در صدر قرار گرفته است. پنل مورد استفاده در این گوشی هوشمند قیمتی برابر با 86.50 دلار دارد. در مقام دوم شاهد قرارگیری پردازنده این محصول با قیمت 70.50 دلار هستیم.

هزینه تولید گلکسی اس 10 پلاس

هزینه تولید گلکسی اس 10 پلاس

مجموع قیمت پنل و پردازنده گلکسی S10 پلاس تفاوتی با گلکسی اس 9 پلاس ندارد؛ با این حال قیمت این قطعات به صورت جداگانه با یکدیگر متفاوت است. پنل مورد استفاده در گلکسی S9 پلاس 9 دلار ارزان تر است؛ با این حال چیپست آن با 10 دلار هزینه بیشتر نسبت به اگزینوس 9820 ساخته شده است.

مجموع قیمت رم و حافظه داخلی در این گوشی هوشمند برابر با 50.50 دلار بوده که تفاوتی با نسل گذشته خود ندارد. در این میان باید به این نکته اشاره کرد که سامسونگ گلکسی S10 پلاس در نسخه پایه خود دارای 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی است. 5 سنسور مورد استفاده در دوربین گلکسی اس ۱۰ پلاس قیمتی برابر با 56.50 دلار دارد.

کمپانی سامسونگ این گوشی هوشمند را در نسخه پایه با قیمت 999 دلار در بازار ایالات متحده آمریکا به فروش می رساند.

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن