۰

رندر های گوشی منعطف موتورولا

بازدید 1058

رندر های گوشی منعطف موتورولا . گوشی منعطف موتورولا طبق گفته یکی از مدیران این شرکت در حال طراحی می باشد. ظاهرا این گوشی مدل باز طراحی گوشی موتورولا ریزر می باشد.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

شایعات و گزارش‌های مختلفی را در مورد اینکه احتمالا شر کت موتورولا قصد داشته باشد گوشی خاطره انگیز موتورولا ریزر را در قالب یک گوشی منعطف روانه‌ی بازار شود. شرکت گوشی‌ساز زیرمجموعه لنوو سال گذشته پتنتی را به ثبت رساند که نشان می‌داد آن‌ها در حال کار بر روی یک گوشی منعطف هستند که یک نسخه‌ی بازطراحی شده از گوشی ریزر خواهد بود. البته در حال طراحی بودن گوشی انعطاف پذیر موتورولا تا به امروز به صورت رسمی تایید نشده بود.

گوشی منعطف موتورولا

گوشی منعطف موتورولا

حالا با ورود گوشی  های منعطف هواوی میت ایکس و گلکسی فولد٬ شاید طرح موتورولا تازگی نداشته باشد٬‌ اما می‌تواند مسیر جلوی روی موتورولا را روشن کند. دن دری٬ معاون ریاست محصولات جهانی موتورولا در مصاحبه‌ای با سایت Engadget تایید کرده است که این شرکت در حال کار بر روی طراحی گوشی منعطف خودش است و احتمالا اواخر تابستان (سال 98) عرضه شود.

گوشی منعطف موتورولا

گوشی منعطف موتورولا

 

گوشی منعطف موتورولا با طرحی متفاوت

در حالی که پیشتر شایعات می‌گفتند این اسمارت فون اواخر ماه فوریه (زمستان 97) عرضه می‌شود٬ دن دری می‌گوید که قصد ندارد زودتر از رقبا گوشی تاشو خود را روانه‌ی بازار کند؛ بنابراین از آنجایی که انتظار می‌رود میت ایکس و گلکسی فولد در میانه‌ی سال 2019 عرضه شوند٬ ما می‌توانیم حدس بزنیم که اواخر تابستان می‌توانیم گوشی انعطاف پذیر موتورولا را از نزدیک ملاقات کنیم.

گوشی منعطف موتورولا

گوشی منعطف موتورولا

 

دن همچنین تایید کرده است که طراحی این گوشی متفاوت با آنچه از رقبا دیده‌ایم خواهد بود. هرچند تمرکز اصلی در طراحی این گوشی نبوده است٬ اما پتنت‌های ثبت شده نشان می‌دهند که باید منتظر چیزی شبیه به نسل جدید گوشی افسانه‌ای Motorola Razr باشیم. به نظر می‌رسد عمده نگرانی‌های موتورولا در مورد دوام گوشی‌های منعطفی است که در درست کاربران قرار خواهند گرفت. این مدیر اجرایی در انتها می‌گوید:

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن