گروه فناوری و آموزشی تکنیک نوین
۰

گوشی منعطف نوبیا (ZTE) در مراسم جهانی موبایل

گوشی منعطف نوبیا
بازدید 71

گوشی منعطف نوبیا (ZTE) در مراسم جهانی موبایل . طبق  دعوتنامه ارسالی نوبیا برای کنگره جهانی موبایل می توانیم شاهد معرفی اسمارت فون منعطف نوبیا زد تی ای باشیم.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

نوبیا کمپانی زیرمجموعه شرکت زد تی ای می باشد که احتمالا می‌خواهد از یک اسمارت فون منطعف در کنگره جهانی موبایل پیش رو پرده بگشاید. یک پوستر تبلیغاتی چند روز پیش از سوی این شرکت منتشر شده بود و حالا دعوتنامه‌های رسمی مربوط به رویداد خبری نوبیا برای اصحاب رسانه ارسال شده است. در این رویداد که قرار است در بارسلونا اسپانیا برگزار شود٬ گوشی منعطف زد تی ای نوبیا معرفی خواهد شد.

گوشی منعطف نوبیا

گوشی منعطف نوبیا

بر روی دعوتنامه‌ی ارسالی  شرکت نوبیا از عبارت “Flex Your Life” به معنای زندگیت را انعطاف بده ٬ مشاهده می‌شود که می‌تواند به یک محصول باصفحه نمایش منعطف اشاره داشته باشد. البته مشخص نیست که این اسمارت فون منعطف چه خواهد بود٬ اما با توجه به اشکال موجود در این دعوتنامه٬ به نظر می‌رسد نوبیا قصد دارد از یک گوشی هوشمند باصفحه نمایشی پرده برداری کند که از وسط به دو نیم خم می‌شود.

آیا گوشی منعطف نوبیا زد تی ای با سیستم عامل اندروید عرضه می شود؟

شاید محصول نهایی متفاوت از آن تیزر ویدیویی باشد که نوبیا در نمایشگاه IFA به تصویر کشیده بود٬ اما هر چه که هست ما باید منتظر یک غافلگیری خوب از سوی این برند چینی باشیم که احتمالا تجربه کاربری جدیدی را با خود به همراه خواهد داشت. حال سوالی که باقی می‌ماند٬ این است که آیا گوشی منعطف زد تی ای نوبیا از یک نسخه‌ی ویژه‌ی اندروید استفاده می‌کند٬ یا آنکه نوبیا خود یک رابط کاربری ویژه را برایش طراحی کرده است! صفحه نمایش منعطف فناوریست که پس از سال‌ها انتظار٬ سرانجام در سال 2019 به حقیقت پیوسته و در دسترس کاربران حقیقی قرار خواهد گرفت.

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن
تماس