۰

رونمایی از گوشی منعطف سامسونگ تا ده روز دیگر

گوشی منعطف سامسونگ تا ده روز دیگر
بازدید 1324

رونمایی از گوشی منعطف سامسونگ تا ده روز دیگر.به تازگی یک تیزر تبلیغاتی جدید توسط سامسونگ منتشر شده است که این تیزرتا کمتر از ده روز دیگر اولین گوشی منعطف سامسونگ رونمایی خواهد شد.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

سامسونگ برای تاکید بر رویداد روز بیستم فوریه (اول اسفند)، یک تیزر تبلیغاتی جدید منتشر کرد. در این ویدیو به وضوح به در راه بودن یک گوشی منعطف اشاره می‌شود. به این ترتیب بعد از هشت سال انتظار، سرانجام اولین گوشی منعطف سامسونگ را خواهیم دید.

بیشتر مطالعه کنید:تصویر سامسونگ گلکسی S۱۰e با رنگ زرد

گوشی منعطف سامسونگ تا ده روز دیگر

حدود سه ماه قبل، گوشی منعطف سامسونگ با نمایشگر Infinity Flex رونمایی شد، اما این دستگاه، یک محصول تجاری نبود. به عبارتی سامسونگ در آن رویداد فقط یک نمونه اولیه مجهز به Infinity Flex را به منظور نمایش ویژگی‌های صفحه نمایش انعطاف پذیریش در معرض دید قرار داد.

هنوز درباره نام اولین گوشی منعطف سامسونگ مطمئن نیستیم؛ گلکسی اف، گلکسی فولد و گلکسی فلکس نام‌هایی هستند که تا امروز شنیده‌ایم، اما در نهایت ممکن است سامسونگ برای نخستین گوشی هوشمند انعطاف پذیرش، اسم دیگری انتخاب کند. بر اساس اعلانیه پیشین شرکت و هچنین در نظر گرفتن گوشه‌ای از تیزر ویدیویی جدید آن که عدد 10 را نشان می‌دهد، انتظار داریم سه گوشی سامسونگ گلکسی اس 10، گلکسی اس 10 پلاس و گلکسی اس 10 ای نیز در رویداد روز بیستم فوریه رونمایی شوند.

بیشتر مطالعه کنید: رنگ های گلکسی ای ۸ اس سامسونگ

اگر محصولات جدید سری S شامل دو پرچمدار، در کنار اولین گوشی منعطف سامسونگ تا کمتر از ده روز دیگر رونمایی شوند، به احتمال زیاد بسیاری از گوشی‌سازان حاضر در کنگره جهانی موبایل 2019 به حاشیه رفته و رسانه‌های خبری برای پوشش اخبار مربوط به محصولات سامسونگ، روی آن‌ها تمرکز بیشتری خواهند کرد.

تیزر تبلیغاتی نخستین گوشی منعطف سامسونگ

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن