۰

قلم S Pen سامسونگ مجهز به دوربین می شود

قلم S Pen
بازدید 506

قلم S Pen سامسونگ مجهز به دوربین می شود.پتنت جدیدی از مجهز شدن قلم S Pen شرکت سامسونگ به دوربین اشاره دارد. این دوربین می تواند کارایی این قلم را افزایش دهد.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

به تازگی اطلاعات مربوط به یک پتنت کمپانی  سامسونگ به فضای مجازی راه پیدا کرده که مربوط به گوشی های سری گلکسی اس 10 این برند کره ای نیست. درخواست ثبت این پتنت در فوریه 2017 ارسال شده و حال در ایالات متحده آمریکا مورد قبول قرار گرفته و به ثبت رسیده است.

این پتنت قلم S Pen سامسونگ را به همراه یک سیستم اپتیکال و سنسور تصویر به نمایش می گذارد. بر اساس این پتنت، سامسونگ قصد دارد به قلم خود دوربین اضافه کند.

شرکت سامسونگ «قلم الکترونیکی همراه با زوم اپتیکال» را برای عنوان این پتنت خود انتخاب کرده است. در این پتنت، قلم اس پن به نمایش گذاشته شده است که سیستم اپتیکال در بخش بالایی آن به چشم می خورد.

بر اساس تصویر منتشر شده، پیش از سنسور تصویر، 4 لنز قرار گرفته است. این قلم از ماژول ارتباطات بهره می برد که تصویر را به دستگاه میزبان خود منتقل می کند. این تصویر به یک دکمه کنترل اشاره می کند که توسط آن کاربر می تواند از قابلیت زوم استفاده کند.

قلم S Pen سامسونگ

قلم S Pen سامسونگ

در یکی از تصاویر شاهد نمایش بخش های اصلی قلم S Pen سامسونگ هستیم. سیستم اپتیکال، سنسور تصویر، کلید کنترل و کنترلر این بخش ها را تشکیل می دهند.

در حالی که اطلاعات مربوط به این پتنت در اختیار رسانه ها قرار گرفته است، نمی توان منتظر استفاده از آن در گوشی گلکسی نوت 10 بود. سامسونگ علاوه بر گوشی های هوشمند، قلم S Pen را در تبلت ها و لپ تاپ های خود نیز مورد استفاده قرار می دهد.

این قابلیت کارایی قلم اس پن سامسونگ را بیش از پیش افزایش می دهد. برای بررسی عملکرد این سیستم، باید تا زمان عرضه محصولی با قابلیت پشتیبانی از این قلم منتظر بمانیم.

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن