۰

غیرفعال کردن اعلان ها در شبکه های اجتماعی اندروید

غیرفعال کردن اعلان ها
بازدید 2012

غیرفعال کردن اعلان ها در شبکه های اجتماعی اندروید.اعلان ها در سیستم‌ عامل اندروید برای خبر‌ کردن ما از رخدادها و اتفاقاتی هستند که در شبکه‌های اجتماعی بوجود آمده‌اند.اما متاسفانه اکثر نرم افزار ها از این موضوع برای تبلیغات استفاده می کنند . برخی از نرم افزارهای مربوط به شبکه‌های اجتماعی ممکن است در هر ساعت تعداد بسیار زیادی اعلان را نمایش دهند. اگر اندروید 4 به بالا دارید غیر فعال‌کردن اعلان ها برای یک اپ خاص بسیار راحت است. با انجام دادن کارهای زیر اعلان ها را برای یک نرم افزار غیرفعال خواهید کرد.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

غیرفعال کردن اعلان ها در شبکه های اجتماعی

1: غیر فعال کردن اعلان ها در واتس اپ ( WhatsApp )

شما برای غیر فعال کردن اعلان های نرم افزار پیام رسان واتس اپ می توانید به بخش تنظیمات گوشی خود بروید و در قسمت برنامه ها نرم افزار واتس اپ را انتخاب کنید در این قسمت در اندروید های مختلف متفاوت است اما در اندروید 4 به بالا همگی گزینه غیرفعال کردن اعلان وجود دارد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در اندروید 8 گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید آن ها را شخصی سازی کنید.( شما در مورد هر نرم افزار دیگر نیز می توانید از این قسمت از تنظیمات شخصی سازی کنید)

 

غیرفعال کردن اعلان ها غیرفعال کردن اعلان ها غیرفعال کردن اعلان ها

غیر فعال کردن اعلان گروه ها در نرم افزار پیام رسان واتس اپ

غیرفعال کردن اعلان ها غیرفعال کردن اعلان ها

2: غیر فعال کردن اعلان ها در اینستاگرام ( Instagram )

برای غیر فعال کردن اعلان های اینستاگرام باید وارد بخش تنظیمات اینستاگرام شد و بخش اعلان ها را پیدا می کنیم در این قسمت شما می توانید همه چیز اعم از اعلان های لایک ها ، کامنت ها و غیره را غیرفعال یا شخصی سازی کنید که فقط لایک ها و کامنت های افراد مشخص شده به شما اعلان شود.

غیرفعال کردن اعلان ها غیرفعال کردن اعلان ها

3: غیر فعال کردن اعلان نرم افزار های مزاحم ( تبلیغاتی )

شما همانند بخش اول می توانید وارد تنظیمات شده و نرم افزار مورد نظر را پیدا کرده و تمامی اعلان ها ( نوتیفیکیشن‌ ) را غیر فعال کنید.

از همراهی شما سپاس گزاریم 

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن