۰

آموزش حذف پیام های تبلیغاتی فعال سیم کارت

پیام های تبلیغاتی
بازدید 1595

آموزش حذف پیام های تبلیغاتی فعال سیم کارت. حتما برای شما پیش آمده است که بدون برقراری تماس یا ارسال پیامک شارژ سیم کارتتان صفر شده است. با ما همراه باشید تا نحوه حذف پیامک های که روزانه مقداری از شارژ شما را مصرف می کنند به شما آموزش دهیم.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

برای فهمیدن تعداد این پیامک ها ( سرویس های فعال ) باید ابتدا از طریق کد دستوری #800* (برای هر سه اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایتل ) اقدام کنید.

آموزش تصویری حذف پیام های تبلیغاتی فعال سیم کارت

1: کد دستوری #800* را شماره گیری کنید.

پیام های تبلیغاتی

پیام های تبلیغاتی

2: پس از شماره گیری کد دستوری #800* گزینه های 1: خدمات فعال ، 2:قطع خدمات محتوایی، 3:قطع تبلیغات ، 4: تبلیغ از خط شخصی و 9: ادامه، شما باید گزینه اول یعنی خدمات فعال را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه نتیجه خدمات فعال ( سرویس های پیامکی ) برای شما ارسال می شود.

بهترین بازی های تیراندازی و تفنگی اندروید

حذف پیام های تبلیغاتی

حذف پیام های تبلیغاتی

3:  اگر شما پیامک و یا سرویس  فعالی داشته باشید برای شما از طریق پیامک ارسال می گردد اما اگر پیامکی برای شما فعال نباشد پیامک زیر از سرشماره 8800 برای شما ارسال می گردد.

حذف پیام های تبلیغاتی

حذف پیام های تبلیغاتی

4: اگر شما دارای پیامک فعالی باشید برای شما ارسال می گردد و توضحیات لغو این پیامک ها برای شما ارسال می شود هر کدام از سرویس ها بر روی سیم کارت شما فعال باشد روزانه مقداری از شارژ شما را کسر خواهد کرد. شما می توانید برای لغو این سرویس ها کلمه لغو و یا کلمه off  را به سر شماره های موجود در پیامک ارسال شده برای شما ارسال کنید تا سرویس مورد نظر برای شما قطع گردد. در صورت قطع شدن سرویس برای شما پیامک ارسال خواهد شد و برای اطمینان بیشتر می تواند روند فوق را بار دیگر انجام دهید تا اطمینان کامل بدست آورید.

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن