۰

زیان دهی در بخش موبایل شرکت ال جی

زیان دهی در بخش موبایل شرکت ال جی
بازدید 1568

زیان دهی در بخش موبایل شرکت ال جی. بخش موبایل شرکت ال جی در سه ماهه چهارم سال میلادی 2018 زیان ده بوده است و این موضوع بخش موبایل این شرکت را با خطر مواجه کرده است.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

بخش موبایل کمپانی کره ای  ال جی در چندین سال گذشته وضعیت مناسبی نداشته است به گونه ای که شاهد خرابی زیادی در میان محصولات این کمپانی کره ای بودیم . به نظر می رسد کیفیت پایین اسمارت فون های  تولیدی ال جی باعث افت شدید درآمدهای آن شده است.

بسیاری از شرکت ها در حال انتشار گزارش های مالی سه ماهه چهارم سال 2018 هستند. در این میان ال جی نیز گزارش مالی خود را در اختیار رسانه ها قرار داده که بر اساس آن، بخش

موبایل این برند با کاهش شدید درآمد مواجه شده است.

زیان دهی در بخش موبایل شرکت ال جی

زیان دهی در بخش موبایل شرکت ال جی

بخش موبایل ال جی در سه ماهه چهارم 2018 با کسب درآمد 1.5 میلیارد دلاری، کاهش 16 درصدی را در مقایسه با سه ماهه سوم تجربه کرده است.

شاید در نگاه اول کاهش 16 درصدی درآمد چندان فاجعه بار نباشد اما باید به این نکته اشاره کرد که در این بازه زمانی بسیاری از افراد هدایای سال نو خود را خریداری می کنند و شرکت ها برای محصولات خود تخفیف در نظر می گیرند.

با توجه به این موضوع، کاهش درآمد ال جی بیش از پیش نگران کننده به نظر می رسد. این کمپانی کره ای اعلام کرده در سال جاری میلادی برای افزایش درآمد خود گوشی های 5G و محصولاتی با طراحی متفاوت را روانه بازار می کند.

انتظار می رود دستگاه های با طراحی متفاوت، گوشی های انعطاف پذیر باشد. در سال جاری میلادی شرکت های مختلفی از گوشی های منعطف خود رونمایی می کنند و همچنین نسل پنجم تلفن همراه وارد این صنعت می شود.

به نظر نمی رسد ال جی بتواند در سال جاری میلادی به موفقیت مناسبی دست پیدا کند و همچنان شاهد کاهش درآمدهای آن در بخش موبایل باشیم. شاید افزایش کیفیت محصولات تولیدی این برند، بتواند تا حدودی مشکلات آن را برطرف کند.

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن