۰

راه های افزایش سرعت گوشی های اندرویدی

راه های افزایش سرعت گوشی های اندرویدی
بازدید 2165

راه های افزایش سرعت گوشی های اندرویدی. در این مطلب قصد داریم تا راه های افزایش سرعت گوشی های اندرویدی را بیان کنیم.   در ادامه با روش  های سرعت بخشیدن به گوشی با ما همراه باشید.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

کند شدن بیش از حد گوشی بسیار عذاب آور و حوصله بر می باشد. اگر گوشی شما نیز کند شده است با ما همراه باشید تا با اقدامات زیر سرعت را به گوشی خود باز گردانید.

راه های افزایش سرعت گوشی های اندرویدی

1: به روزرسانی گوشی به آپدیت جدید

گاهی گوشی های هوشمند شما از سوی کارخانه تولید کننده  به روزرسانی  های ماهانه و یا نامنظم دریافت می کند. این آپدیت ها باعث از بین رفتن باگ های گوشی شما می شود پس اگر گوشی شما این به روزرسانی را دریافت کرده است آن را نصب کنید.

2: حذف نرم افزار های اضافی گوشی 

اگر بر روی گوشی خود نرم افزاری دارید که استفاده ای  از آن ندارید باید بدانید که همین نرم افزار ها یکی از علت های کند شدن گوشی شما می باشد. زیرا این نرم افزار ها با استفاده از بخشی از مقدار حافظه رم گوشی شما باعث کند شدن اسمارت فون شما می شود.

گوشی های اندرویدی

3: استفاده نکردن تصاویر پس زمینه زنده

گوشی های اندرویدی

تصاویر پس زمینه شاید بسیار جذاب و هیجان انگیز باشند اما باید بدانید که این تصاویر دو ضرر برای گوشی شما در پی خواهد داشت  اول اینکه باعث سریعتر خالی شدن باتری می شود و دوم باعث کند شدن سرعت گوشی شما می شود.

4: حذف ویجت های گوشی

گوشی های اندرویدی

استفاده از ویجت های زیاد بر روی صحفه نمایش گوشی باعث کند شدن گوشی شما می شود زیرا که این ویجت ها دائم در حال همگام سازی می باشد و به غیر از مصرف باتری بیشتر باعث کند شدن گوشی شما می شوند.

5: از نصب لانچر و تم بر روی گوشی خودداری کنید

گوشی های اندرویدی

نصب تم ها یا لانچرها بر روی گوشی شما می تواند تا حد زیادی باعث کند شدن گوشی شما شود. البته برخی لانچر ها استاندارد هستند و تقریبا مانند لانچر اصلی اسمارت فون شما می باشد. مانند:Apex، Nova و Android L.

6: از کارت حافظه پر سرعت استفاده کنید

گوشی های اندرویدی

اگر شما هم از کارت حافظه استفاده میکنید باید بدانید که سرعت این کارت حافظه ها تاثیر مستقیم بر روی سرعت گوشی دارند پس از کارت حافظه های کلاس 10 استفاده کنید. اگر گوشی کند است ابتدا گوشی خود را بدون کارت حافظه تست کنید اگر سرعت گوشی تغییر نکرد پس مشکل از کارت حافظه شما نیست.

7: مشکل داشتن باتری گوشی شما

افزایش سرعت گوشی

اگر گوشی هوشمندی در درصد های بالای باتری مشکلی از لحاظ سرعت ندارد و در درصد های پایین باتری گوشی شما با مشکل مواجه می شود ممکن است باتری اسمارت فون شما خراب باشد.و نیاز به تعویض شدن دارد.

8: آخرین مرحله بازنشانی به تنظیمات کارخانه یا ریست فکتوری 

افزایش سرعت گوشی

اگر گوشی هوشمند شما با هیچکدام از روش های فوق درست نشد .آخرین مرحله بازگرداندن گوشی شما به تنظیمات کارخانه می باشد. برای این کار به تنظیمات گوشی خود بروید و و بازنشانی یا تنظیمات کارخانه را انتخاب کنید.( دقت داشته باشد قبل از این کار حتما از اطلاعات ضروری خود بکاپ تهیه کنید)

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن