۴

هواوی میت 20 پرو در DxOMark دیده شد

هواوی میت 20 پرو در DxOMark
بازدید 3626

هواوی میت 20 پرو در DxOMark دیده شد. سایت DxOMark بلاخره امتیاز گوشی هواوی میت 20 پرو را منتشر کرد. هواوی میت 20 پرو پادشاه جدید این رتبه بندی محسوب می شود. در ادامه با ما همراه باشید.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

سرانجام گوشی هوشمند هواوی میت 20 پرو در DxOMark رویت شد. این اسمارت فون موفق شده امتیاز کلی 109 را از متخصصان این سایت دریافت کند. در واقع این بیشترین امتیازیست که یک گوشی هوشمند موفق شده از آزمایش‌های DxOMark کسب کند٬ اما به جز این گوشی ٬ هواوی پی 20 پرو نیز موفق به کسب چنین نمره‌ی مشابهی شده است.

بیشتر مطالعه کنید: نمونه تصاویر ثبت شده با دوربین هواوی آنر V۲۰

هواوی میت 20 پرو در DxOMark

میت 20 پرو

وقتی امتیاز هواوی میت 20 پرو در DxOMark را تجزیه می‌کنیم٬ به امتیازهای مشابه آن با  گوشی  پی 20 پرو پی می‌بریم. تفاوت اصلی در امتیازیست که در بخش افکت بوکه به دست آمده است. این امتیاز در گوشی میت 20 پرو  60 است٬ در حالی که در مدل پی 20 پرو  70 است. در بخش ویدیو نیز پی 20 پرو کمی بهتر ظاهر شده و امتیاز بیشتری را کسب کرده است.

هواوی پی 20 پرو در DxOMark

میت 20 پرو

امتیاز گوشی میت 20 پرو در بخش عکاسی 114 و در بخش ویدیو 97 می باشد که در بخش امتیاز عکاسی با پی 20 پرو یکسان می باشد اما در بخش ویدیو هواوی پی 20 پرو امتیاز 98 را کسب کرده بود. این امتیاز ها نشان می دهد که هر دو گوشی از قدرت دوربین بالایی برخوردار هستند.

بیشتر مطالعه کنید: هواوی آنر پلی ۸ ای (Honor Play ۸A) رونمایی شد

نکاتی از تحلیل دوربین هواوی میت 20 پرو:

  • اکسپوژر میت 20 پرو زمانی که نور پشت سوژه قرار دارد٬ بهتر از پی 20 پرو و آیفون ایکس اس است.
  • شفافیت کمی نسبت به پی 20 پرو کاهش یافته است.
  • جزئیات تصاویر بهتر از پی 20 پرو و آیفون ایکس اس است.
  • پی 20 پرو همچنان در حالت زوم سه برابری در مقایسه با میت 20 پرو که به جایسنسور مونوکروم از سنسور جدیدتری بهره می‌برد٬ جزئیات را بهتر به نمایش می‌گذارد.
  • افکت بوکه در پی 20 پرو از نظر کیفیتی کمی بهتر است٬ اما ایزوله سازی سوژه در مدل میت کمی بهتر است.
  • تنها شکایت واقعی در ویدیو٬ تثبیت کننده است که در هنگام فیلمبرداری در شرایط نوری کم وجود دارد. محدوده دینامیکی بهترین نیست٬ اما در مقایسه با پی 20 پرو بهتر است.

بیشتر مطالعه کنید:میت ۳۰ پرو هواوی با دوربین پنج گانه

میت 20 پرو به جای یک لنز مونوکروم که در مدل پی 20 پرو وجود داشت٬ از یک لنز فوق عریض بهره می‌برد که می‌تواند عکس‌های ماکرو جذابی را ثبت کند. البته از آنجایی که داشتن یک دوربین عریض در امتیاز DxOMark تاثیری ندارد٬ امتیاز این دوربین در امتیاز کلی گوشی هواوی دخالتی نداشته است. در سال‌های اخیر٬ امتیازهای DxOMark باعث شده تا گوشی سازها به فکر افزایش توانایی‌های عکاسی محصولاتشان بی‌افتند٬ اما همچنین مقایسه‌ی دو دوربین که امتیاز یکسانی گرفته‌اند کار بسیار پیچیده‌ای است. همانطور که دوربین اسمارت فون های امروزی نیز پیچیده‌تر شده و متغیرهایی هستند که به درستی آن‌ها را ارزیابی می‌کنند.

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن