۰

طراحی گلکسی اس 10 سامسونگ افشا شد

اس 10 پلاس
بازدید 2046

طراحی گلکسی اس 10 سامسونگ افشا شد. سامسونگ در پی منتشر کردن مقاله ای برای رابط کاربری  One UI طراحی گوشی گلکسی اس 10 را نیز افشا کرده است. در ادامه با ما همراه باشید.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

کمپانی کره ای سامسونگ در پی انتشار مقاله‌ای جدید در وبلاگ خود، به تشریح قابلیت ها و نحوه کار کرد با رابط کاربری جدید مبتنی بر اندروید خود یعنی One UI پرداخت. این جدیدترین رابط کاربری سامسونگ تلقی شده و جایگزین رابط پیشین یعنی سامسونگ اکسپرینس شده است.

بیشتر مطالعه کنید:زمان معرفی گوشی منعطف سامسونگ چه موقعه می باشد

یک کاربر تیزبین ردیت بعد از انتشار این مقاله متوجه شد درون یکی از عکس‌های این مقاله ، گوشی هوشمندی مجهز به حفره روی صحفه نمایش وجود دارد. اینجا مشخص شد در کنار منتشر شدن اطلاعاتی درباره رابط One UI، سبک طراحی گلکسی اس 10 نیز افشا شده  است!

طراحی گلکسی اس 10 سامسونگ

طراحی گلکسی اس 10 سامسونگ

شرکت سامسونگ خیلی سریع تصویر این گوشی را با عکس دیگری تعویض کرد. در تصویر جدید (برای رد گم کردن) یک گوشی با حاشیه‌های بیشتر اطراف نمایشگر و فاقد حفره روی صفحه نمایش وجود دارد!

بیشتر مطالعه کنید:سری گلکسی اس ۱۰ سامسونگ با شارژ سریع ۲۰ واتی

البته این مطلب  درباره ویژگی‌های نرم افزاری بوده و ظاهر گوشی مورد استفاده درونش چندان اهمیت ندارد، چرا که اکنون تعداد قابل توجهی از محصولات سامسونگ به رابط One UI مجهز شده‌اند. اما زمانی که سامسونگ تصویر پیشین را با عکسی جدید جایگزین کرد، همه را به شک انداخت.

طراحی گلکسی اس 10 سامسونگ

بیشتر مطالعه کنید: سامسونگ گوشی منطعف خود را به نمایش گذاشت

سری گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 ، گلکسی اس 10 پلاس و گلکسی اس 10 لایت (اس 10 ای) تا کمتر از دو ماه دیگر معرفی  می‌شوند. یکی از ویژگی‌های ظاهری منحصربه‌فرد این سه گوشی، قرارگیری یک حفره درست روی نمایشگر به منظور قرار دادن دوربین سلفی است. به این ترتیب بدون نیاز به استفاده از ناچ، امکان کاهش بیشتر حاشیه‌های اطراف نمایشگر فراهم می‌شود.

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن