۱

ارسال همزمان پست اینستاگرام در چند اکانت

ارسال همزمان پست اینستاگرام در چند اکانت
بازدید 2494

ارسال همزمان پست اینستاگرام در چند اکانت فراهم شد. اینستاگرام قابلیت ارسال همزمان پست برای کاربرانی که دارای چند اکانت هستند را فراهم کرده است. در ادامه با ما همراه باشید.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیتی جدیدی را در اختیار کاربران IOS قرار داده است. این قابلیت اگرچه توسط کاربران عادی نیز قابل استفاده است، اما به طور ویژه‌ای آسودگی خاطر را برای صفحات تجاری به ارمغان می‌آورد.

بیشترمطالعه کنید:ویژگی های جدید اینستاگرام در استوری

کمپانی های تجاری دارای چندین اکانت قبلا به منظور ارسال پست در اینستاگرام می‌بایست این کار را به ازای هر تعداد صفحه‌ی در اختیار خود یک مرتبه انجام می‌دادند، اما اکنون اینفلوئنسرها و کاربران عادی با Instas و Finstas می‌توانند به ارسال پست در اینستاگرام به صورت همزمان روی چند صفحه بپردازند. گفتنی است Finstas به اکانت‌هایی گفته می‌شود که صفحه دوم یک کاربر خاص تلقی شده و در واقع محلی برای گرد هم آوردن دوستان صمیمی‌تر محسوب می‌شود. این یک نوع خاص اکانت نبوده و فقط اصطلاحی به منظور خطاب کردن این نوع صفحه‌ها است.

بیشترمطالعه کنید:ترند های سال ۲۰۱۸ اینستاگرام

البته بعید می‌دانیم کاربران حرفه‌ای ای نشبکه اجتماعی از این قابلیت استفاده کنند، چون به طور مستقیم کپی‌کاری به نظر رسیده و سبب کاهش محبوبیت صفحه‌های آن‌ها خواهد شد. اما اگر کاربری تصمیم داشته باشد یک تصویر یا ویدیوی خاص را هم در صفحه عمومی و هم در صفحه خصوصیش بدون هر گونه تغییر منتشر کند، به لطف ویژگی جدید ارائه شده به منظور ارسال پست در اینستاگرام چند دقیقه در زمان وی صرفه‌جویی خواهد شد.

نحوه کار ارسال همزمان پست اینستاگرام در چند اکانت

ارسال همزمان پست اینستاگرام در چند اکانت

ارسال همزمان پست اینستاگرام در چند اکانت

به منظور استفاده از این ویژگی ، ابتدا یک ویدیو یا عکس را انتخاب کرده و سپس تگ‌های مورد نظر را به همراه کپشن دلخواه به آن اضافه کنید. در ادامه فهرست اکانت‌های موجود نمایش داده خواهند شد . در صورت نیاز به ارسال پست در اینستاگرام با استفاده از هر اکانت خاص، اسلایدر کنار نامش را فعال کنید. هنوز درباره فعال‌سازی این قابلیت در پلتفرم اندروید خبری منتشر نشده است، اما بعید می‌دانیم این قابلیت برای همیشه در انحصار کاربران آیفون و آیپد باقی بماند.

بیشترمطالعه کنید:اینستاگرام درآپدیت جدید از پیام صوتی در دایرکت پشتیبانی میکند

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن