۰

کاهش 29 درصدی سود سامسونگ در سه ماه چهارم سال 2018

سری گلکسی اس 10
بازدید 1014

کاهش 29 درصدی سود سامسونگ در سه ماه چهارم سال 2018 میلادی. کمپانی کره ای سامسونگ گزارش مالی خود در پاییز سال 2019 را منتشر کرده است که نشان می دهد این شرکت با کاهش 29 درصدی سود مواجه شده است.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

کمپانی کره ای سامسونگ پیش‌بینی خود از عملکرد مالی طی سه‌ ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۸ میلادی را منتشر کرده که براساس آن،  کمپانی سامسونگ طی پاییز ۲۰۱۸ شاهد کاهش ۲۹ درصدی سودعملیاتی خود خواهد بود.  این شرکت در حالی از کاهش ۲۹ درصدی سود عملیاتی خود طی سه‌ماهه‌ی چهارم سال گذشته خبر داده که طی تابستان ۲۰۱۸ بالاترین سود خود را کسب کرده بود. از جمله‌ی اصلی‌ترین علت برای کاهش سود دهی کمپانی سامسونگ باید به تقاضای پایین برای  چیپست های حافظه‌ی این شرکت اشاره کرد.

بیشترمطالعه کنید: گلکسی ام ۳۰ سامسونگ به همراه دوربین سه گانه

شرکت سامسونگ پیش‌بینی کرده که طی سه‌ ماهه‌ی چهارم ، درآمدی ۵۲.۵ میلیارد دلاری کسب کند ؛ در حالی که این درآمد درمقایسه‌ با ۶۵.۴۶ میلیارد دلار کسب‌شده طی تابستان سال ۲۰۱۸ میلادی ، کاهشی ۹.۸۷ درصدی را تجربه کرده است.

کاهش 29 درصدی سود سامسونگ

شرکت سامسونگ تخمین زده که سود ۹.۶۷ میلیارد دلاری را طی اکتبر تا دسامبر سال ۲۰۱۸ کسب کند که درمقایسه‌ با مدت مشابه سال گذشته کاهشی ۲۹ درصدی دارد. کاهش ۲۹ درصدی سود سامسونگ باعث شده تا این شرکت پایین‌ترین سود خود را از فصل اول ۲۰۱۷ کسب کند.

بیشترمطالعه کنید:تصاویر واقعی گلکسی ام ۲۰ منتشر شد

برآوردها نشان از این دارد که اوضاع برای کمپانی کره ای سامسونگ در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۸ میلادی بیش‌ از پیش بهبود خواهد پیدا کرد. انتظار می رود سامسونگ به عرضه‌ی اسمارت فون های 5G و تاشدنی خود امیدوار است تا عملکرد بخش گوشی های تلفن همراه خود را با تکیه بر این اسمارت فون ها بهبود دهد . با‌ این‌ حال گزارش شرکت سامسونگ حاوی نکاتی مثبت است که از جمله‌ی آن‌ها باید به افزایش سهم بازار از تولید نمایشگر های اولد مورد استفاده در  اسمارت فون ها توسط این کمپانی اشاره کرد. البته بسیاری از کارشناسان  انتظار دارند تا سود دهی شرکت سامسونگ طی سال ۲۰۱۹ میلادی همچنین روندی نزولی به خود بگیرد که دلیل اصلی آن را باید در کاهش تقاضا در کشور چین برای گوشی‌های هوشمند و پردازنده ها در چین بدانیم.

کاهش 29 درصدی سود سامسونگ

کاهش 29 درصدی سود سامسونگ

بیشترمطالعه کنید:بروزرسانی اندروید ۹ پای برای گلکسی نوت ۹

این کمپانی هیچ‌گاه در پیش‌بینی‌های خود جزییات و دلایل آمار ارائه‌شده را تشریح نکرده است، از این‌رو باید در انتظار انتشار گزارش مالی مربوط‌به سه‌ماهه‌ی چهارم این شرکت باشیم. انتظار می‌رود سامسونگ گزارش مالی مربوط‌به سه‌ماهه‌ی چهارم خود را اواخر ماه جاری میلادی منتشر کند.

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن