۰

نرم افزار Duo گوگل به تماس تصویری مجهز می شود

تماس تصویری
بازدید 788

نرم افزار Duo گوگل به تماس تصویری مجهز می شود.گزارشی جدید به ویژگی تماس تصویری گروهی نرم افزار Duo گوگل اشاره می کند. این قابلیت امکان تماس همزمان 7 کاربر را فراهم می کند.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

نرم افزار  های تماس تصویری زیادی در دنیا وجود دارند. هر یک از این نرم افزار ها ویژگی های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهند که برای مثال می توان به فیس تایم شرکت اپل اشاره کرد. این نرم افزار امکان تماس تصویری همزمان 32 کاربر را فراهم می کند. این نرم افزار در سال جاری میلادی بیش از 1 میلیارد بار دانلود شده است.

بیشترمطالعه کنید:بهترین گوشی های سال ۲۰۱۸ از نظر باتری

بر اساس اسکرین شات هایی که به تازگی توسط Android Police از نرم افرار Duo گوگل در اختیار رسانه ها قرار گرفته است، ویژگی تماس   تصویری گروهی به این اپلیکیشن اضافه می شود. علاوه بر این  ویژگی ، شاهد حضور ویژگی تماس در شرایط نوری ضعیف نیز خواهیم بود.

نرم افزار Duo گوگل به تماس تصویری مجهز می شود

اسکرین شات های منتشر شده به امکان تماس  تصویری همزمان 7 کاربر اشاره می کند. برای دسترسی به این قابلیت ابتدا باید یک گروه تشکیل دهید و سپس هنگامی که تماس تصویری برقرار می کنید، تمام اعضای گروه به تصویر شما دسترسی پیدا می کنند.

نرم افزار Duo گوگل

کاربر این نرم افزار می تواند بیش از یک گروه تشکیل دهد و این گروه نیز در بالای لیست مخاطبان قرار می گیرد. به نظر می رسد این ویژگی هم اکنون مراحل آزمایشی خود را طی می کند.

بیشترمطالعه کنید:نرم افزار های پردانلود سال ۲۰۱۸

یکی دیگر ازقابلیت های جدیدی که انتظار می رود به نرم افزار گوگل Duo اضافه شود، حالت Low-Light یا تماس در شرایط نوری ضعیف است. زمانی که کاربر در حال برقراری تماس تصویری در شرایط نوری ضعیف باشد، یک پاپ آپ به وی اطلاع می دهد که می تواند حالت Low-Light را فعال کند.

کاربر می تواند در تنظیمات امکان فعال شدن خودکار این قابلیت را فعال کند. در این صورت زمانی که در شرایط نوری ضعیف تماس برقرار کنید، این ویژگی به صورت خودکار فعال شده و تصویر روشن تر از گذشته به نمایش گذاشته می شود.

بیشترمطالعه کنید:آی او اس ۱۲.۱.۲ و قطعی اتصال وای فای

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

 

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن