۰

درآمد هواوی در سال برای نخستین بار از 100 میلیارد دلار گذشت

شرکت هواوی
بازدید 1648

درآمد هواوی در سال برای نخستین بار از 100 میلیارد دلار گذشت.به فروش رساندن حدود 200 میلیون اسمارت فون توسط این شرکت در سال 2018 کمک زیادی به این میزان سود کرده است.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

کمپانی بزرگ چینی حوزه تکنولوژی ٬  هواوی رسما اعلام کرده است که برای اولین بار موفق شده در سال میلادی  ٬2018 از درآمد 100 میلیارد دلاری گذر کند. این کمپانی برای دستیابی به چنین درآمد بالایی ٬ در سال جاری میلادی موفق به فروش حدود 200 میلیون دستگاه گوشی هوشمند شده است. این دستاوردها در حالی به ارمغان آمده که فعالیت‌های این شرکت توسط دولت آمریکا و برخی از متحدانش با محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی همراه بوده است.

بیشتر مطالعه کنید:رندرهای گوشی هواوی وای ۷ ۲۰۱۹ منتشر شد

درآمد هواوی در سال بیش از 100 میلیارد دلار 

طبق گزارش خبرگزاری رویترز٬ گو پینگ (Guo Ping)٬ مدیر چرخشی این شرکت در سال نو میلادی به کارمندان خودش اعلام کرده که درآمد سالانه هواوی به 109 میلیارد دلار در سال 2018 رسیده است در طول دو سال٬ این شرکت حداکثر نرخ رشد را به نام خود ثبت کرده است. امسال همجنین نخستین سالی بوده که درآمد سالانه هواوی از 100 میلیارد دلار عبور کرده است.

تحریم های آمریکا و متحدانش هم سد راه هواوی نشدند

درست از سال میلادی ٬2012  کمپانی چینی هواوی  تحت تحریم سازمان امنیت ملی آمریکا قرار گرفت. این سازمان ادعا می کرد که گوشی‌های هوشمند و سایر گجت‌های هواوی می‌توانند اطلاعات محرمانه‌ای را به دولت چین ارائه کنند. با فناوری 5G که در سال آینده میلادی عرضه می‌شود نیز تردیدهایی به وجود آمده که شاید این شرکت بخواهد برای همین امر٬ فناوری ارتباطی 5G خود را در دسترس کشورهای مختلف قرار دهد؛ به خصوص این که تبلیغات این شرکت برای اتصال 5 جی٬ نشان می‌دهد که هواوی می‌خواهد این فناوری را به بیش از 25 کشور دنیا عرضه کند.

بیشتر مطالعه کنید:فروش هواوی بیش از ۲۰۰ میلیون گوشی در سال ۲۰۱۸

هم اکنون کمپانی فناوری چینی  هواوی به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی جهانی تبدیل شده و پس از شرکت سامسونگ در جایگاه دوم بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند قرار گرفته است. دونالد ترامپ٬ رئیس جمهور آمریکا اخیرا قانونی را به ثبت رساند که بر اساس آن٬ استفاده‌ی  کمپانی های آمریکایی از تجهیزات مخابراتی هواوی را ممنوع خواهد بود. با این حال به نظر می‌رسد ایالات متحده نتوانسته جلوی جهانی شدن این شرکت را بگیرد

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن