۰

فروش گوشی های آیفون در آلمان متوقف شد

فروش گوشی های آیفون در آلمان
بازدید 984

فروش گوشی های آیفون در آلمان متوقف شد.در پی شکایت شرکت کوالکام از کمپانی اپل  فروش برخی گوشی های آیفون در کشور آلمان متوقف شد.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

پس از پیروزی کمپانی چیپست سازی کوالکام بر شرکت اپل در کشور چین که موجب شد تا فروش برخی گوشی های آیفون در این کشور ممنوع شود در این درگیری کمپانی کوالکام مدعی بود که شرکت اپل بدون پرداخت هزینه از پتنت های شرکت کوالکام استفاده کرده است.

بیشتر مطالعه کنید:  رندرهای قاب گوگل پیکسل ۳ لایت منتشر شد

فروش گوشی های آیفون در آلمان متوقف شد

طبق گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز کمپانی کوالکوم مدعی است شرکت اپل برخی حقوق مالکیت معنوی این شرکت را نقض کرده و برخی اسرار تجاری آن را بعد از قطع همکاری در اختیار شرکت اینتل قرار داده است.

پس از آنکه دادگاهی در کشور آلمان در این مورد به نفع کوالکوم رای داد،کمپانی اپل مجبور شد برخی مدل های قدیمی تر آیفون را که شکایت کوالکوم در مورد آنها صدق می کرد از فروشگاه های آلمان جمع آوری کند.

پیش از این کمپانی تراشه سازی کوالکوم در دادگاهی در کشور چین هم بر علیه اپل به موفقیت رسیده بود و دادگاه دستور ممنوعیت فروش برخی مدل های آیفون را در این کشور هم صادر کرده بود. شرکت اپل به هر دو حکم اعتراض کرده و برای جلوگیری از اجرایی شدن دستور دادگاه در چین تغییراتی را در سیستم عامل آی او اس ایجاد کرده است و بروزرسانی را برای گوشی های خود منتشر کرده است که انیمیشن های این گوشی ها را تغییر داده است.

بیشتر مطالعه کنید:ویژگی های جدید اینستاگرام در استوری

این حکم می تواند از فروش چندین میلیون گوشی آیفون جلوگیری کند که در مقیاس بزرگ رقم زیادی برای کمپانی اپل محسوب نمی شود اما این نگرانی برای کمپانی اپل وجود دارد که شرکت کوالکام بتواند در دادگاه های کشور آمریکا پیروز شود.

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن