۰

آپدیت نرم افزاری اپل برای اجرا حکم ممنوعیت فروش آیفون در دادگاه چین

آپدیت نرم افزاری
بازدید 1863

آپدیت نرم افزاری اپل برای اجرا حکم دادگاه چین در آینده نزدیک منتشر می شود.کمپانی اپل به زودی یک آپدیت نرم افزاری گسترده را برای اجرای حکم دادگاه چین منتشر می کند.

فروشگاه فناوری تکنیک نوین

کمپانی آمریکایی اپل پس از اینکه از فروش گوشی آیفون در کشور چین به دلایل قانونی و در پی شکایت شکرت کوالکام ممنوع شد، اکنون تصمیم دارد از افزایش این ضرر بزرگ جلوگیری کند.

بیشتر مطالعه کنید:بهترین های اپل استور در سال۲۰۱۸ منتشر شد

مدتی پیش طی منتشر شدن  خبری اعلام کردیم وضعیت فروش آیفون در کشور چین با مشکل جدی روبرو است. کمپانی کوالکام توانست شکایت‌های خود علیه اپل را به نتیجه رسانده و با صدور احکام رسمی توسط مراجع قضایی، از فروش گوشی های اپل در چین جلوگیری کند. اکنون اپل از نظر قانونی، حق فروش گوشی های  آیفون 6 اس و 6 اس پلاس، آیفون 7 و 7 پلاس، آیفون 8 و 8 پلاس و همچنین آیفون ایکس را در کشور چین ندارد.

آپدیت نرم افزاری اپل

رفع حکم دادگاه چین به وسیله انتشار آپدیت نرم افزاری اپل

کمپانی اپل زمانی خطر را احساس کرد که شرکت کوالکام بعد از موفقیت در طرح شکایت خود به خاطر زیر پا گذاشته شدن حقوق معنویش، در پی جلوگیری بیشتر از فعالیت اپل در کشور چین بر آمد و تلاش کرد با طرح شکایتی تازه، حتی از فروش آیفون ایکسX، آیفون XMsو آیفون Xr نیز در بزرگترین بازار موبایل دنیا جلوگیری کند! جدیدترین آپدیت نرم افزاری اپل برای گوشی های آیفون به منظور پیروی از حکم صادر شده توسط دادگاه‌های چین، توسعه پیدا کرده است.

بیشتر مطالعه کنید:احتمال تقلیداپل از طراحی هواوی پی ۲۰ پرو

از آنجایی که حقوق معنوی زیر پا گذاشته شده توسط اپل، مربوط به راهکارهای نرم افزاری (اپلیکیشن‌های تغییر اندازه عکس و مسیریابی روی یک نمایشگر لمسی) هستند، برطرف کردن مشکل چندان دشوار نخواهد بود. اپل اعلام کرد این به‌روزرسانی هفته آینده منتشر شده و بعد از آغاز فرآیند انتشار، ممنوعیت فروش گوشی های آیفون در کشور چین برطرف خواهد شد.

بیشتر مطالعه کنید:استیو جابز زندگینامه بنیان گذار شرکت اپل

اگرچه کمپانی  اپل از این مشکل عبور کرد، اما وضعیت فروش گوشی های سال 2018 این شرکت در چین هنوز مشخص نیست. اگر کوالکام بتواند شکایت خود درباره نقض حقوقش به واسطه توسعه نرم افزارهای سه گوشی آیفون ایکسX، آیفون XMsو آیفون Xr را به نتیجه برساند، اپل مجددا با مشکلی تازه رو به رو خواهد شد.

 

از همراهی شما سپاس گزاریم

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن