۳

سایزصحفه نمایش گلکسی اس ۱۰ سامسونگ مشخص شد

بازدید 3932

سایزصحفه نمایش گلکسی اس ۱۰ سامسونگ مشخص شد مدتی است که فعالان دنیایی مجازی از طراح ها و مشخصات گوشی جدید سامسونگ می گویند. وهر بار طرحی مربوط به نسخه های این گوشی منتشر می شوذ حال ایوان بلس در حساب توییتری خود تصاویری مربوط به این مدل از گوشی سامسونگ را منتشر کرده است .

ایوان بلس افشاگر معروف در حساب توییتری خود از سایز صحفه نمایش  سامسونگ گلکسی اس 10 و دو نسخه دیگر این مدل ینی  گلکسی اس 10 پلاس و و گلکسی اس 10 لایت پرده برداشته است.

سایزصحفه نمایش گلکسی اس ۱۰ سامسونگ

گلکسی اس 10 لایت که کوچکتر و ارزان‌تر از دو مدل دیگر گلکسی اس10 خواهد بود، در این رندرها منتشر شده با صفحه نمایشی 5.8 اینچی به تصویر کشیده شده است. یک حفره کوچک را نیز در وسط بخش فوقانی صحفه نمایش آن می‌توان دید که جایگاه دوربین سلفی این گوشی خواهد بود . صحفه نمایش گلکسی اس ۱۰ معمولی نیز با شباهتی بسیاری به مدل لایت این گوشی ها توصیف شده است، با این تفاوت که سایزمدل معمولی این گوشی ها از سایز صحفه نمایش بزرگتری به ابعاد 6.1 اینچی بهره خواهد برد

بیشتر مطالعه کنید: تراشه اگزینوس۹۸۲۰ سامسونگ معرفی شد

گلکسی اس ۱۰ سامسونگ

و اما بالاترین نسخه گلکسی اس 10 با صحفه نمایش 6.4 اینچی می باشد که این گوشی فقط در سایز صحفه نمایش با نسخه های لایت و معمولی تفاوت ندارد بلکه در بالای صحفه نمایش این گوشی در حفره دیده می شود که نشان می دهد کمپانی کره ای   سامسونگ  در این گوشی از دوربین سلفی دوگانه استفاده خواهد .

بیشتر مطالعه کنید: گوشی سامسونگ اس۱۰ مدل اقتصادی مشخصاتش فاش شد

البته این تصاویر و اطلاعات منتشر شده هنوز به صورت رسمی نیست و ممکن است ین گوشی ها دستخوش تغییراتی دیگری نیز باشند بنابراین این تصاویر جای تامل دارند ولی از آنجا که این تصاویر از منبعی معتبر منتشر شده است که زیر پست ایوان بلس  افشاگر معروف  Ice Universe نیز این تصاویر را تایید کرده است باید تا معرفی رسمی این گوشی ها توسط سامسونگ صبر کنیم تا این گمانه زنی ها به پایان برسد.

 

از همراهی شما سپاس گزاریم

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن