۰

تصویر جدید از پتنت باتری منعطف سامسونگ

پتنت باتری منعطف سامسونگ
بازدید 1909

تصویر جدید از پتنت باتری منعطف سامسونگ منتشر شد. بر اساس این تصویر، سامسونگ باتری منعطفی را توسعه داده که قادر است به هر شکل تغییر کند و حتی به اندازه‌ای که نیاز باشد کش بیاید و این می تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد.

کمپانی کره ای سامسونگ، شرکتی که در  تولید صحفه نمایش های  منعطف طی سال‌های آینده پیشگام خواهد بود، سال آینده میلادی  یک گوشی مجهز به صفحه نمایشی منعطف به بازار عرضه خواهد کرد. اگرچه شرکت چینی Rouyu Technology گوی سرقت را از سامسونگ ربود و با معرفی اولین گوشی منعطف به نام فلکس پای به عنوان اولین گوشی هوشمند با صحفه نمایش منعطف دنیا به غول کره‌ای سامسونگ اجازه کسب لقب «اولین» تولیدکننده گوشی های منعطف  را نداد، اما در هر صورت سامسونگ در زمینه تولید صحفه نمایش و گوشی های هوشمند طی سال‌های آتی، پیشرو خواهد بود.

یکی از سوال های  که در ذهن مخاطبان  درباره گوشی های انعطاف پذیر سامسونگ و دیگر شرکت‌ها شکل گرفته این است که آیا باتری این اسمارت فون ها نیز منعطف است؟ اگرچه این موضوع به طراحی نهایی گوشی انعطاف پذیر بستگی داشته و ممکن است در نهایت نیازی به چنین باتری نباشد، اما کمپانی کره ای سامسونگ یک باتری منعطف نیز طراحی کرده است. این باتری می‌تواند به هر شکل و فرم مورد نیاز در یک گوشی منعطف در بیاید.

تصویرمنتشر شده از  پتنت باتری منعطف سامسونگ

باتری سامسونگ

در تصویر پتنت باتری منعطف سامسونگ یک شی شبیه به پاکتی کوچک را میبنیم که از پوشش فلزی و الکترودهای ضروری تشکیل شده است. همه این قسمت‌ها دارای شکلی موج‌گونه هستند. این نوع طراحی سبب می‌شود باتری خاصیت ارتجاعی پیدا کرده و بتوان آن را بدون نگرانی از پاره شدن الکترودها کش داد. به این ترتیب یکی از نگرانی‌های بابت استفاده از باتری در یک گوشی منعطف از بین می‌رود.

 

احتمالا سال آینده گوشی های منعطف سامسونگ با باتری منعطف عرضه خواهند شد نسل آینده باتری سامسونگ منعطف خواهد بود.

 

از همراهی شما سپاس گزاریم

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن