۳

بهترین های اپل استور در سال2018 منتشر شد

بهترین های اپل استور
بازدید 3987

بهترین های اپل استور در سال2018 جاری منتشر شد وقتی به پایان هر سال میرسیم جمع بندی ها و گزارش های زیادی از کارکرد ها در بخش های مختلف ارائه می شود حال در پایان سال میلادی جاری کمپانی بزرگ اپل برترین نرم افزار های فروشگاه اپل استور را معرفی کرده است در ادامه با ما همراه باشید.

کمپانی اپل اخیرا لیستی را منتشر کرده است که کاربردی ترین نرم افزار ها از نظر اپل اعلام شده اند باید توجه داشت که این لیست بر اساس تعداد دانلود ها نیست بلکه براساس مقدار کاربرد این نرم افزار ها برای مخاطبان اپل است.

این نرم افزار ها در زمینه های بازی، عناوین بتل رویال مثل پابجی و فورتنایت گویا به اصلی ترین بازیگران تبدیل شده اند و به نوعی در حال تغییر دادن فرهنگ گیمینگ هستند. اپل ترند بازی سال را «استایل گیمینگ بتل رویال» انتخاب کرده که با توجه به خبر های  که در چند وقت اخیر شنیدیم، جای  تعجب وجود  ندارد. البته بهترین بازی های آیفون و آیپد کوچک ترین ارتباطی به ژانر بتل رویال ندارند و اپل بازی های Donut County و Froggipedia را عناوین شایسته ترین تلقی کرده است.

از طرف دیگر نرم افزار های خلاقانه ای مثل Fabulous ،Shine و Headspace در حال گسترش آگاهی نسبت به مراقبت از خود و دسترسی پذیرتر کردن آن هستند. دسته بندی مراقبت از خود به عنوان ترند سال کمپانی اپل انتخاب شده که نشان می دهد کمپین های تبلیغاتی اپل و نیز محصولات آن که حالا تمرکزی دوچندان روی قابلیت های پزشکی و مراقبت از خود دارند بسیار موفقیت آمیز ظاهر شده‌اند.

بهترین های اپل استور در سال2018

1:ترند سال اپل – مراقبت از خود (Self-care)

2:ترند بازی سال – بتل رویال (Battle Royale)

3: بهترین اپلیکشن سال آیفون – Procreate Pocket

4:بهترین بازی سال آیفون – Donut County

5:بهترین اپلیکیشن سال آیپد – Froggipedia

6:بهترین بازی سال آیپد – Gorogoa

7:بهترین اپلیکیشن سال مک – Pixelmator Pro

8:بهترین بازی سال مک – The Gardens Between

9:بهترین اپلیکیشن سال اپل تی وی – Sweat

10:بهترین بازی سال اپل تی وی – Alto’s Odyssey

 

از همراهی شما سپاس گزاریم

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن