۰

سرعت اینترنت موبایل در ایران چقدر است؟

سرعت اینترنت
بازدید 1349

سرعت اینترنت موبایل در ایران بر اساس گزارش شرکت اوپن سیگنال 8.3 مگابیت بر ثانیه با سرعت دانلود وای فای ها اختلاف دارد برای بررسی سایر ارقام کشور های دیگر با ما همراه باشید.

شرکت اوپن سیگنال سرعت دانلود اینترنت موبایل و وای فای هات اسپات در گوشی های هوشمند را بین 80 کشور جهان طی گزارشی بررسی کرده است بر اساس این گزارش منتشر شده در33 کشور جهان که در این لیست وجود دارند سرعت دانلود اینترنت موبایل از سرعت دانلود وای فای بیشتر است که حدود41 درصد این لیست را فرا می گیرد.

 کشور های از آفریقا و اروپا و آمریکایی لاتین و خاورمیانه در این لیست هستند که سرعت دانلود موبایل و وای فای در این کشورها نسبت به یکدیگر تفاوت زیادی دارد که کشورمان در این لیست منتشر شده در رتبه هستم قرار دارد که اختلاف بین سرعت دانلود موبایل  و وای فای در ایران 8.3 مگابیت بر ثانیه است که بر اساس گزارش این شرکت سرعت دانلود اینترنت موبایل 13.4 مگابیت بر ثانیه  است و سرعت دانلود اینترنت وای فای 5.1 مگابیت بر ثانیه می باشد .

آمار سرعت اینترنت موبایل در ایران و جهان

سرعت اینترنت موبایل در ایران

بر اساس گزارش منتشر شده بیشترین اختلاف  در سرعت دانلود موبایل و وای فای  متعلق به کشور استرالیا می باشد این اختلاف 13 مگابیت بر ثانیه می باشد و کشور آسیایی لبنان در رتبه بعدی قرار دارد که اختلاف سرعت بین موبایل و وای فای 12.3مگابیت است .همچنین جایگاه‌‌های سوم تا هفتم اختلاف سرعت دانلود به ترتیب از آن کشور‌های قطر (11.8 مگابیت بر ثانیه)، عمان (11 مگابیت بر ثانیه)، یونان (10.6 مگابیت بر ثانیه)، جمهوری چک (10.2 مگابیت بر ثانیه) و میانمار (9.6 مگابیت بر ثانیه) شده است.

البته کمترین اختلاف سرعت  اینترنت‌ موبایل و وای فای به کشور‌های بلغارستان، بنگلادش، بلژیک و نروژ تعلق می‌گیرد که سرعت دانلود وای فای و سرعت‌ دانلود موبایل کشور بلغارستان به طور یکسان 31.7 مگابیت بر ثانیه است.

بر اساس نتایج آماری شرکت اوپن سیگنال، بسیاری از کاربران و تولیدکنندگان دستگاه‌های الکتریکی بر این باورند که اینترنت موبایل بهتر از وای فای است و حتی اینترنت 5G نیز سرعت اینترنت چند گیگابیتی را در آینده‌ا برای کاربران  به ارمغان خواهد آورد.

 

از همراهی شما سپاس گذاریم

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن