۲

اندروید پای به گوشی های میان رده شرکت هواوی رسیده اند

شرکت هواوی
بازدید 2353

اندروید پای به گوشی های میان رده شرکت هواوی رسیده اند کمپانی چینی هواوی گوشی های میان رده و قدیمی خود را به آخرین نسخه اندروید آپدیت خواهد کرد.

اندروید سیستم عامل معروف و گسترده گوگل که در حال حاضر اولین سیستم عامل ازلحاظ  تعدادی در جهان می باشد آخرین نسخه این سیستم عامل که اندروید 9 یا اندروید پای می باشد و اولین گوشی عرضه شده نیز با این سیستم عامل از کمپانی هواوی می باشد که در ماه اکتبر با عرضه گوشی هواوی میت20 این گوشی اولین گوشی ارائه شده با اندروید پای بود. که این اتفاق نشان می دهد که روابط هواوی و گوگل نسبت به بقیه شرکای گوگل در استفاده از سیستم عامل اندروید بهتر می باشد .

گزارش ها و اطلاعات بدست آماده نشان می دهد که کمپانی چینی هواوی بسیاری از کارمندان و مهندسان سابق گوگل که بر روی هسته اصلی سیستم عامل اندروید  کار می کردند را در اختیار دارد به همین خاطر می تواند تجهیزات جدید خود را با بالاترین سازگاری با سیستم عامل آندروید طراحی و عرضه کند که این امر موجب همکاری نزدیک گوگل و هوآوی در سطحی بسیار وسیع باشد.

با این حال هواوی اعلام کرده است که حتی گوشی های قدیمی خود را نیز به زودی به آخرین  نسخه اندروید  ینی نسخه 9 یا پای مجهز خواهند شد.

اندروید پای

بیشتر مطالعه کنید: احتمال تقلیداپل از طراحی هواوی پی ۲۰ پرو

همچنین شرکت هواوی به صورت قطعی گوشی های ذیل را به عنوان اولین گوشی های گیرنده آخرین نسخه اندروید اعلام کرده است.

1:هواوی میت 10

2: هواوی میت 10 پرو

3: هواوی پی 20

4:هواوی نوا 3

هواوی با این رویه می تواند پیش ازپیش نظر کاربران خود را جلب کند زیرا این کمپانی بزرگ چینی حتی برای گوشی های  میان رده و غیر پرچم دار خود ینی نوا 3 و حتی گوشی های پرچم دار  قبلی خود ینی گوشی میت 10 نیز این آپدیت را عرضه خواهد کرد

 

از همراهی شما سپاسگزاریم

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن