۲

اپل وکوالکام احتمالا دوباره همکاری می کنند

فروش گوشی های آیفون در آلمان
بازدید 1981

اپل وکوالکام  احتمال دوباره همکاری می کنند احتمال عرضه آیفون هایی جدید برای سال 2020 با فناوری شبکه نسل پنجم یا 5G
در خبر های که قبلا به گوش می رسید و مشکلات بین اپل و کمپانی کوالکام ودرگیری های حقوقی بین این دو شرکت بزرگ هستید که کوالکام مدعی است که چند میلیارد دلار از کمپانی اپل طلب دارد و شرکت اپل نیز مدعی بود که قیمت مودم های کوالکام بیش از حد واقعی بوده است.

مشکلات و درگیری ها بین کمپانی کوالکام و کمپانی اپل تا جایی پیش رفت که شرکت ساکن کوپرتینو درهیچکدام از آیفون های تولیدی خود از مودم های شرکت کوالکام استفاده نکرد و مودم های شرکت اینتل را جایگزین مودم های شرکت کوالکام کرد.

دو شرکت آمریکایی در 50 دعوای حقوقی مربوط به مالکیت فکری با یکدیگر درگیر هستند که در6 کشور و 16 حوزه قضایی مختلف در جریان است. مدیر عامل شرکت بزرگ کوالکام اعلام کرده است که مشکلات این شرکت با اپل در یک قدمی بر طرف شدن می باشد.

استیو مولنکوف مدیر عامل شرکت کوالکام  در یه مصاحبه اعلام کرد که مشکلات کوالکام با کمپانی بزرگ اپل در یک قدمی حل رسیده است و این دعوای حقوقی به کوارتر 4 رسیده است ( کوارتر 4 به معنایی آخرین مرحله بازی بسکتبال است) هرچند مدیر عامل این شرکت قبلا هم وعده حل مشکلات را داده بود در ادامه سخنان خود گفت:

ما همیشه راجع به این موضوع صحبت کرده ایم و من همواره گفته ام که در نیمه دوم سال جاری و اوایل سال بعد، با اپل به راهکار مشترکی دست پیدا می کنیم و حالا هم شرایط خلاف گفته های من را نشان نمی دهند.

گفتنی است که اگر این دو شرکت اختلافات خود را نیز کنار بگذارند بعید بنظر می رسد که مودم های کوالکام در آیفون های 2019 مورد استفاده قرار بگیرد و احتمالا در آیفون های 2020 استفاده خواهد شد که مودم های کوالکام از فناوری شبکه نسل پنجم پشتیبانی می کنند باید دید دعوای اپل وکوالکام به کجا خواهد رسید.

منبع:Phonearena

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

تلگرام ما اینستاگرام ما فیسبوک ما تویتر ما آپارات تکنیک نوین

نویسنده : سید افشین حسینی

موفق باشید

آخرین مطالب سایت

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

درآمدهمراه اول تا آبان 97: 9 هزار میلیارد درآمدهمراه اول تا آبان 97: 9 هزار میلیارد

قیمت گوشی 50 درصد کاهش می باید با عرضه گوشی های توقیف شده قیمت گوشی 50 درصد کاهش می باید با عرضه گوشی های توقیف شده

فناوری فناوری که دستگاه های IOS را هک می کند

طرح جدید الجی برای گوشی با نمایشگر منعطف طرح جدید الجی برای گوشی با نمایشگر منعطف

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن