۱

درآمدهمراه اول تا آبان 97: 9 هزار میلیارد

درآمدهمراه اول
بازدید 1767

درآمدهمراه اول تا آذر 97: 9 هزار میلیارد  درآمده اپراتور همراه اول تا آبان ماه  سال 1397 افزایش قابل توجهی  نسبت به سال گذشته داشت. طبق گزارش همراه اول از عملکرد آبان‌ماه و 8 ماه اول سال جاری، این اپراتور به درآمد بیش از 9 هزار میلیارد تومانی رسیده است.

شرکت ارتباطات سیار کشورمان  گزارشی از عملکرد خود در ماه هشتم  1397 و در مجموع، هشت ماه نخست سال 1397 را منتشر کرد. طبق این گزارش، نشان‌دهنده سیر صعودی درآمد  چشمگیر اپراتور همراه اول در هشت ماه طی  شده از سال 97 است. طبق گزارش منتشر شده توسط شرکت ارتباطات سیارکشورمان  درآمدهمراه اول در سال جاری به درآمد 9 هزار و 163 میلیارد تومان رسیده است. بر این اساس  درآمد همراه اول در این هشت  نسبت به همین  مدت در سال گذشته 20 درصد افزایش پیدا کرده است.

بها شرکت ارتباطات سیار ایران در بازار دوم معاملات بورس  960 میلیارد تومان درج شده است و حالا همراه اول اولین اپراتور   ارتباطی کشور توانسته در یک دوره یک  ماهه از استفاده امکانات شبکه توسط سایر شرکت‌های تلفن همراه، کارکرد مشترکان سیم کارت‌های خود را ، فروشخط های جدید تلفن همراه را  خدمات ارزش افزوده و غیره به درآمد 1 هزار و 240 میلیارد تومانی برسد. این شرکت در مجموع 8 ماه اخیر موفق به کسب درآمد 9.16 هزار میلیارد تومانی شده و  صعود بسیار خوبی را در مقایسه با سال گذشته، تجربه کرده است.

درآمد همراه اول در 12 ماه  سال 1392 حدود 60.4 هزار میلیارد ریال بوده و در کل سال 1393 نیز کمتر از 80 هزار میلیاردریال بود. امسال نیز درآمد این شرکت در 8 ماهه اول نسبت به مدت مشابه با سال قبل 20 درصد افزایش پیدا کرد. این آمار ها نشان می‌دهد که در طول سال‌های پیش  درآمد این شرکت روند  افزایشی را داشته و هر سال صعودی تر از سال قبل شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

تلگرام ما اینستاگرام ما فیسبوک ما تویتر ما آپارات تکنیک نوین

نویسنده سید افشین حسینی

موفق باشید

 آخرین مطالب سایت 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

قیمت گوشی 50 درصد کاهش می باید با عرضه گوشی های توقیف شده قیمت گوشی 50 درصد کاهش می باید با عرضه گوشی های توقیف شده

فناوری فناوری که دستگاه های IOS را هک می کند

طرح جدید الجی برای گوشی با نمایشگر منعطف طرح جدید الجی برای گوشی با نمایشگر منعطف

کاهش فروش آیفون ها و وضعیت بد تامین کنندگان  کاهش فروش آیفون ها و وضعیت بد تامین کنندگان

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن