۰

سیستم عامل فیوشا را گوگل و هواوی می سازند

فیوشا
بازدید 1378

فیوشا سیستم عامل گوگل است که هواوی خبر از تست سیستم عامل جدید بر روی گوشی خود خبر می دهد  این سیستم عامل که فیوشا نام دارد توسط کمپانی گوگل هربار در رسانه ها خبری تازه از این سیستم عامل را نشر می دهد و قسمتی دیگر از این سیستم عامل را باز می کند اینار هواوی یکی از محصولاتش را برای  تست این سیستم عامل معرفی کرده است برای بررسی این سیستم عامل با ما همراه باشید.

گوگل و شرکت چینی هواوی پیش از این موضوع نیز همکاری داشته اند که موفقیت آمیز بوده است این پیش زمینه باعث شده که بازهم این دو شرکت بزرگ تکنولوژی باهم همکاری کنند که مهم ترین همکاری این دو شرکت گوشی نکسوس6P بوده است

بعد از رونمایی از اندروید که حال یکی از فراگیرترین سیستم عامل ها می باشد این بار بنظر می رسد سیستم عامل بعدی و بزرگ گوگل فیوشا باشد که قرار است بر روی گوشی آنر پلی شرکت هواوی تست شود.

در طول سال گذشته کارشناسان شرکت هواوی پست های عمومی زیادی در مورد هسته سیستم عامل فیوشا منتشر کرده اند که هیچکدام به فعالیت جدی شرکت هواوی در این زمینه اشاره نداشته است اما یکی از این پست ها مستقیما به فعالیت کمپانی چینی هواوی در زمینه اجرای سیستم عامل فیوشا با استفاده از پردازنده کایرین910 اشاره کرده است که اولین گوشی خواهد بود که سیستم عامل فیوشا بر روی آن تست خواهد شد با گوشی آنر پلی .

این پست به بوت شدن دستگاه با Zircon (هسته فیوشا) اشاره دارد اما درباره سایر لایه های عملیاتی صحبتی به میان نیامده است و فعلا نمی توان درباره جزئیات این سیستم عامل صحبت کرد باید منتظر انتسار اخبار بیشتری از این سیستم عامل باشیم.

به جز گوشی آنر پلی که گوشی گیمینگ است تعدادی از گوشی های هواوی که از کایرین 910 استفاده می کنند نیز به احتمال فراوان از این سیستم عامل پشتیبانی خواهند کرد.

منبع: دیجیاتو

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تلگرام ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚§Ã›ÂŒÃ™Â†Ã˜Â³Ã˜ÂªÃ˜Â§ÃšÂ¯Ã˜Â±Ã˜Â§Ã™Â… ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚™Ã‚Ã›ÂŒÃ˜Â³Ã˜Â¨Ã™ÂˆÃšÂ© ما  ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚ªÃ™ÂˆÃ›ÂŒÃ˜ÂªÃ˜Â± ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚¢Ã™Â¾Ã˜Â§Ã˜Â±Ã˜Â§Ã˜Âª تکنیک نوین

نویسنده: سید افشین حسینی

موفق باشید

آخرین مطالب سایت

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

مدل های مختلف گلکسیA8s سامسونگمدل های مختلف گلکسیA8s سامسونگ

گلکسیM2 اولین گوشی صحفه نمایش ناچ سامسونگ گلکسیM2 اولین گوشی صحفه نمایش ناچ سامسونگ

شرکت شیائومی نام خود را در گینس ثبت کرد شرکت شیائومی نام خود را در گینس ثبت کرد

آپدیت اینستاگرام با طراحی جدید در راه است آپدیت اینستاگرام با طراحی جدید در راه است

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن