۰

نسخه آزمایشی اندروید 9 برای الجیG7

الجیG7  تینکیو
بازدید 1169

الجیG7  تینکیو نسخه آزمایشی اندروید9 پای را  به صورت آزمایشی در کره جنوبی دریافت کرد.اما کاربران گوشی ال جی جی 7 چه زمانی آپدیت اندروید 9 پای را دریافت خواهند کرد؟

الجی شرکت بزرگ کره ای که در تولیدات لوازم الکتریکی شرکتی شناخته شده است و اما در بخش موبایل در قسمت آپدیت های نرم افزاری چنگی به دل نمی زند و هیچوقت جزء شرکت های پیشتاز در این عرصه نبوده است اما حال به نظر می رسد مدیران این شرکت کره ای فکری به حال سرعت آپدیت های نرم افزاری گوشی های خود کرده اند و در پی انتشار اندروید 9 پایی برای گوشی پرچمدار خود هستند.

الجی با شروع برنامه LG OS Preview برای گوشی الجیG7 تینکیو در کشور کره جنوبی در حال آماده شدن برای ارائه اندروید 9 پای در هفته آتی است .

نکته: در نظر داشته باشید که این آپدیت با آپدیتی که پیشتر برای گوشی الجی G7 وان منتشر شد تفاوت زیادی دارد نسخه آپدیتی  اندروید وان G7 فاقد سیستم نرم افزاری مخصوص  شرکت ال جی است.

این درحالی است که شرکت الجی  در سال گذشته در روز های پایانی سال بود که آپدیت اندروید اوریو رای برای گوشیG6 آزمایش کند بدون آنکه حتی خبری از نسخه آزمایش  بتا برای کاربران گوشی جی 6 باشد.

کاربران شرکت الجی می توانند با مرجعه به نرم افزار Quick Help و پیدا کردن بنر LG OS preview می توانند برای پیش نمایش اندروید پای ثبت نام کنند.

قابلیت های جدید با اندروید 9 در گوشی الجیG7

الجیG7 با اندروید 9 می  تواند پیش‌نمایش جدید برای اسکرین‌شات‌های ذخیره شده، دکمه هوم مبتنی بر ژست، قابلیت جدید برای مدیریت ومصرف باتری، همچنین کاربران می توانند با فشردن و نگه داشتن دکمه هوم گوشی خود را قفل کنند.

احتمال زیاد این آپدیت در روز های پایان سال جاری یادر اوایل سال 2019 در دسترس همه کاربران قرار گیرد.

منبع:Gsmarena

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

تلگرام ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚§Ã›ÂŒÃ™Â†Ã˜Â³Ã˜ÂªÃ˜Â§ÃšÂ¯Ã˜Â±Ã˜Â§Ã™Â… ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚™Ã‚Ã›ÂŒÃ˜Â³Ã˜Â¨Ã™ÂˆÃšÂ© ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚ªÃ™ÂˆÃ›ÂŒÃ˜ÂªÃ˜Â± ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚¢Ã™Â¾Ã˜Â§Ã˜Â±Ã˜Â§Ã˜Âª تکنیک نوین

نویسنده : سیدافشین حسینی

موفق باشید

آخرین مطالب سایت

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

الجی برای هواوی صحفه نمایش تاشو می سازد الجی برای هواوی صحفه نمایش تاشو می سازد

 Ù‡Ø§Ù†Ø±10لایت با چیپست کایرین 710 معرفی شد هانر10لایت با چیپست کایرین 710 معرفی شد

سنسورTOF سامسونگ گوشی هایش ارتقا می دهد سنسورTOF سامسونگ گوشی هایش ارتقا می دهد

هوآوی سال آینده به بزرگترین تولید کنند گوشی تبدیل خواهد شد هوآوی سال آینده به بزرگترین تولید کنند گوشی تبدیل خواهد شد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن