۰

شرکت شیائومی نام خود را در گینس ثبت کرد

شرکت شیائومی
بازدید 1597

شرکت شیائومی  نام خود را در رکورد های گینس ثبت کرد این شرکت بزرگ چینی در سال 2017 فروشگاه سری گوشی های می را افتتاح کرد از آن زمان تا کنون محبوبیت این برند رو به افزایش است و کاربران این برند چینی در کشور هند  هر روز رو به افزایش داشته است و باعث شد تا کمپانی شیائومی سرمایه گذاری زیادی در کشور هند انجام دهد شرکت شیائومی در روز هفتم آبان 500 فروشگاه در سراسر هند افتتاح کرد که باعث شد مسولان ثبت رکورد های گینس که تا امروز این اتفاق را بررسی می کردند و بلاخره اعلام کردند که نام برند چینی شیائومی در کتاب های گینس ثبت شد.

پس از اتفاق فوق برند شیائومی در اکانت رسمی خود در توییتر اعلام کرد که برنامه این شرکت برای کشور هند تمام نشده است و قصد دارند که فروشگاه های پرچمداری را نیز در روستای های کشور هند نیز افتتاح کنند.

بنابراین طبق گفته کمپانی شیائومی تا پایان سال میلادی 2019 5 هزار فروشگاه در سراسر کشور هند افتتاح می گردد که این موضوع می تواند منجر به اشغال 15 هزار هندی شود .

تصویر زیر هنگام تحویل سند ثبت شده گینس به شرکت شیائومی می باشد که می تواند جنبه تبلیغاتی زیادی برای شرکت چینی شیائومی داشته باشد این شرکت نسبت به تخمین های زده شده توسط کارشناسان بسیار جلوتر بوده و پیشرفت خوبی را در پیش گرفته است همچنین گزارش شده که این کمپانی چینی  در سه ماهه‌ی سوم سال میلادی جاری، موفق شده محبوبترین برند بازار گوشی های هوشمند در بازار کشور هند شود و میزان فروشی فوق العاده را تجربه کند.

شرکت شیائومی

اکنون 500فروشگاه شیائومی  بیشتر در کشور هند موجود است که می تواند فروش شرکت شیائومی را افزایش دهد و رکورد جدید را برای شرکت شیائومی رقم بزند.

منبع:gsmarena

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تلگرام ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚§Ã›ÂŒÃ™Â†Ã˜Â³Ã˜ÂªÃ˜Â§ÃšÂ¯Ã˜Â±Ã˜Â§Ã™Â… ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚™Ã‚Ã›ÂŒÃ˜Â³Ã˜Â¨Ã™ÂˆÃšÂ© ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚ªÃ™ÂˆÃ›ÂŒÃ˜ÂªÃ˜Â± ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚¢Ã™Â¾Ã˜Â§Ã˜Â±Ã˜Â§Ã˜Âª تکنیک نوین

نویسنده: سیدافشین حسینی

موفق باشید

آخرین مطالب سایت

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

آپدیت اینستاگرام با طراحی جدید در راه است آپدیت اینستاگرام با طراحی جدید در راه است

نسخه آزمایشی اندروید 9 برای الجیG7 نسخه آزمایشی اندروید 9 برای الجیG7

الجی برای هواوی صحفه نمایش تاشو می سازد الجی برای هواوی صحفه نمایش تاشو می سازد

هانر10لایت با چیپست کایرین 710 معرفی شد هانر10لایت با چیپست کایرین 710 معرفی شد

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن