۰

الجی برای هواوی صحفه نمایش تاشو می سازد

طرح جدید الجی
بازدید 1243

الجی برای شرکت  هواوی صحفه نمایش تاشو می سازد تقریبا سال گذشته بود که زمزه های گوشی های تاشو به گوش می رسید و شرکت های مختلفی برای تولید این نمونه از گوشی ها اقدام کرده اند و اولین گوشی معرفی شده تاشو گوشی سامسونگ گلکسی F بود و شرکت های مختلفی برای ساخت گوشی تاشو در تلاش اند در این مطلب به بررسی مختصری از این شرکت ها و نمایشگر های تاشو خواهیم داشت.

الجی برای هواوی صحفه نمایش تاشو می سازد

کارشناسان صنعت اخیرا اعلام کرده اند ال جی دیسپلی طی برنامه ی مشترک با کمپانی های چینی هواوی و شیائومی ولنوو قصد دارد تا برای این شرکت ها  نمایشگر تاشو بزند.

در ادامه این خبر نیز گفته شده که بخشی از شرکت ال جی که بخش تامین کننده مواد اولیه شیمیایی این شرکت است قصد سرمایه گذاری بر روی بخش Cheongju را دارد تا از ابتدای سال جاری میلادی بر میزان تولید چسب و مشتقات و دیگر قطعات مورد نیاز نمایشگر های تاشو اضافه کند.

با این حال خبر های زیادی از همکاری شرکت الجی با شیائومی در دست نیست اما طبق گفته ها هواوی قصد دارد تا صحفه نمایش تاشو به ابغاد 6 اینچ را با همکاری شرکت الجی بسازد طبق گفته ها این نماشگر  به سمت بیرون تا خواهد شد و این بدان معناست که زمان جمع شدن این گوشی یک صحفه نمایش در جلو و یک نمایشگر در پشت گوشی می باشد و با باز کردن آن به یک صحفه نمایش کامل تبدیل خواهد شد .

اما کار ها بر روی نمایشگر لنوو بیشتر انجام شده است و در واقع این نمایشگر یک تبلت است که به سمت داخل تا می شود این بدین معناست در زمان باز بودن یک نمایشگر کامل 13.6 اینچی است و در زمان بسته شدن صحفه نمایش در اختیار شما نخواهد بود این صحفه نمایش در سه ماه سوم سال 2019 به تولید انبوه خواهد رسید.

منبع:دیجیاتو

 

ما را در شبک های اجتماعی دنبال کنید

تلگرام ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚§Ã›ÂŒÃ™Â†Ã˜Â³Ã˜ÂªÃ˜Â§ÃšÂ¯Ã˜Â±Ã˜Â§Ã™Â… ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚™Ã‚Ã›ÂŒÃ˜Â³Ã˜Â¨Ã™ÂˆÃšÂ© ما  ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚ªÃ™ÂˆÃ›ÂŒÃ˜ÂªÃ˜Â± ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚¢Ã™Â¾Ã˜Â§Ã˜Â±Ã˜Â§Ã˜Âª تکنیک نوین

 

نویسنده : سید افشین حسینی

موفق باشید

آخرین مطالب سایت

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

هانر10لایت با چیپست کایرین 710 معرفی شد هانر10لایت با چیپست کایرین 710 معرفی شد

سنسورTOF سامسونگ گوشی هایش ارتقا می دهد سنسورTOF سامسونگ گوشی هایش ارتقا می دهد

هوآوی سال آینده به بزرگترین تولید کنند گوشی تبدیل خواهد شد هوآوی سال آینده به بزرگترین تولید کنند گوشی تبدیل خواهد شد

اینستاگرام اکانت های فیک را حذف می کند اینستاگرام اکانت های فیک را حذف می کند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن