۰

هوآوی سال آینده به بزرگترین تولید کنند گوشی تبدیل خواهد شد

هوآوی
بازدید 1488

هوآوی سال 2020 به اولین و بزرگترین تولید کننده گوشی های تلفن همراه تبدیل خواهد شد این کمپانی چینی در زمان آغاز به کار خود کمتر کسی به این فکر می کرد که روزی این شرکت به بزرگترین تولید کننده گوشی های تلفن همراه تبدیل شود.

طبق گفته ریچارد یو مدیرعامل کمپانی هوآوی تا سال 2020 می تواند تولیدات خود را از شرکت سامسونگ نیز بیشتر کند از این شرکت عبور کند و به بزرگترین تولید کننده گوشی های تلفن همراه تبدیل شود.

هوآوی بزرگترین تولید کننده گوشی موبایل

در مصاحبه ای از مدیرعامل شرکت هوآوی ریچارد یو در حاشیه رونمایی از گوشی هواوی پی 20 (Huawei P20) گفت شرکت هواوی این قابلیت را دارد که تا پایان سال آینده رتبه دوم جهان را از آن خود کند البته سرعت پیشرفت و فروش شرکت هواوی سریعتر از گزینه مد نظر مدیر عامل این شرکت است و هواوی خیلی از زودتر جایگاه دوم را بدست آورد.

هواوی رتبه اپل را تسخیر خواهد کرد

آمار های به دست آمده از ای سی دی در سه ماه دوم و سوم سال جاری نشان می دهد که هواوی توانسته با غلبه بر غول تکنولوژی اپل عنوان دومی در فروش گوشی های هوشمند را نصیب خود کند.

هواوی اولین گوشی اندرویدی خود را طبق آمار ای سی دی در سال 2010 با قیمتی حدود 60 یورو به بازار عرضه کرد این در حالی است که در سال جاری گوشی های هواوی از قیمت 1000 دلار عبور کرد همچنین طبق گفته مدیر عامل این شرکت بزرگترین پیشرفت هواوی در 10 سال آینده هوش مصنوعی در تلفن های همراه است تا بتوانند به هوشمندترین و کامل ترین ارائه دهنده راه کار های زندگی تبدیل شود.

منبع: گجت نیوز

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تلگرام ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚§Ã›ÂŒÃ™Â†Ã˜Â³Ã˜ÂªÃ˜Â§ÃšÂ¯Ã˜Â±Ã˜Â§Ã™Â… ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚™Ã‚Ã›ÂŒÃ˜Â³Ã˜Â¨Ã™ÂˆÃšÂ© ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚ªÃ™ÂˆÃ›ÂŒÃ˜ÂªÃ˜Â± ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚¢Ã™Â¾Ã˜Â§Ã˜Â±Ã˜Â§Ã˜Âª تکنیک نوین

نویسنده :سید افشین حسینی

موفق باشید

آخرین مطالب سایت

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Ø§ÛŒÙ†Ø³ØªØ§Ú¯Ø±Ø§Ù… اکانت های فیک را حذف می کند اینستاگرام اکانت های فیک را حذف می کند

گوشی سامسونگA9 و مشخصات آن گوشی سامسونگA9 و مشخصات آن

تلگرام طلایی و هاتگرام مستقل می شوند تلگرام طلایی و هاتگرام مستقل می شوند

نوکیا9 با تصاویر فاش شده دوربین 5 تایی را تایید می کند نوکیا9 با تصاویر فاش شده دوربین 5 تایی را تایید می کند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن