۰

سنسورTOF سامسونگ گوشی هایش ارتقا می دهد

سنسورTOF
بازدید 1894

سنسورTOFسامسونگ گوشی هارا ارتقا می دهد این سنسور جزء قابلیت های جذاب گوشی های سال آینده سامسونگ خواهدبود که نام این سنسورTOF می باشد.

بر اساس رسانه های کره ای گوشی های تلفن همراهی که در صف دریافت این فناوری قرار گرفته اند از نسل پنجم شبکه های تلفن همراه پشتیبانی می کند که می تواند گلکسی اس 10 باشد و نیز یکی دیگر از این گوشی ها که می تواند این قابلیت را دریافت کند یکی ار خانواده گلکسی A  می باشد این رسانه نیز مدعی شده است که سنسور مورد نظر از لحاظ اندازه چیزی مشابه دوربین خواهد بود و می تواند یکی از سنسور های بیاند ایکس باشد.

سنسورTOF سامسونگ چیست؟

سنسور مدت پرواز یا Time of Flight کاربرد آن این است که سیگنالی را به سمت شیء مورد نظر ارسال می کند و زمان برخورد تا زمان برگشت سیگنال را بررسی می کند.

این سنسور نسبت به جای قرار گرفتن خود بر روی بدنه اسمارت فون ها می تواند قابلیت های متنوعی داشته باشد به عنوان مثال قرار گیری در پنل جلو گوشی می تواند در اسکن چهره به کاربر کمک کند و جای گیری آن در پشت گوشی می تواند واقعیت مجازی را برای ما رقم بزند .

این قابلیت در صورتی که در جای مناسب قرار گیرد  می تواند برای نقشه برداری و کارهای نقشه کشی ومهندسی نیز استفاده گردد.

سنسورTOF سامسونگ از 300 هزار نقطه حسگر استفاده می کند که 10 برابر بیشتر از فناوری نور ساخته شده کنونی است.

از دیگر قابلیت های گلکسی اس 10 سامسونگ می توان به  دارای 6 دروبین بودن این گوشی اشاره کرد و صحفه نمایش 6.7 اینچی که 4 دوربین این گوشی در پنل پشت قرار می گیرند 3 مدل دیگر اس 10 نیز با صحفه نمایش های متفاوت از لحاظ اندازه در راه هستند.

منبع:دیجیانو

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید 

تلگرام ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚§Ã›ÂŒÃ™Â†Ã˜Â³Ã˜ÂªÃ˜Â§ÃšÂ¯Ã˜Â±Ã˜Â§Ã™Â… ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚™Ã‚Ã›ÂŒÃ˜Â³Ã˜Â¨Ã™ÂˆÃšÂ© ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚ªÃ™ÂˆÃ›ÂŒÃ˜ÂªÃ˜Â± ما ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚ƒÃ‚˜Ã‚¢Ã™Â¾Ã˜Â§Ã˜Â±Ã˜Â§Ã˜Âª تکنیک نوین

 

نویسنده :سید افشین حسینی

موفق باشید 

آخرین مطالب سایت

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

هوآوی سال آینده به بزرگترین تولید کنند گوشی تبدیل خواهد شد هوآوی سال آینده به بزرگترین تولید کنند گوشی تبدیل خواهد شد

اینستاگرام اکانت های فیک را حذف می کند اینستاگرام اکانت های فیک را حذف می کند

گوشی سامسونگA9 و مشخصات آن گوشی سامسونگA9 و مشخصات آن

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن