۰

آموزش تصویری حذف اکانت تلگرام

آموزش تصویری حذف اکانت
بازدید 1808

آموزش تصویری حذف اکانت پیامرسان تلگرام  اگر با چند شماره تلگرام نصب کرده اید و اکنون دیگر نیازی به آنها ندارید می توانید آن ها رابه صورت دائمی حذف کنید برای دانستن نحوه حذف اکانت خود با ما همراه باشید.

در ابتدا نکته :اگر اکانت خود را به صورت دائمی حذف کنید بازهم می توانید با همان شماره اکانت جدید بسازید اما اگر در مدت کوتاهی چندین بار یک اکانت را با یک شماره حذف کنید و دوباره بسازید تلگرام شما را برای مدتی مسدود خواهد کرد. درصورت حذف اکانت تمامی اطلاعات شما پاک خواهد شد.

آموزش تصویری حذف اکانت تلگرام

ابتدا برای حذف اکانت خود وارد لینک زیر شوید که صحفه مخصوص تلگرام است(روی تصویر کلیک کن)

تلگرام ما

پس از کلیک بر روی تصویر بالا و وارد شدن  به صحفه تلگرام اکنون مراحل حذف اکانت شما آغاز خواهد شد و در کادری از شما شماره تلفنی که با اکانت تلگرام نصب کرده اید وارد کنید.

(نکته مهم: شما باید شماره خود را در کادر مشخص شده به صورت قالب بین المللی وارد کنید ینی باید اول کد ایران را وارد کرده و سپس شماره خود را بزنید مثال:98+ و بعد شماره خود را وارد کنید)

و پس از وارد کردن شماره و زدن دکمه تایید کدی از طریق تلگرام برای شما در تلگرام با هما شماره ارسال می شود دقت کنید که این کد را خود تلگرام برای شما خواهد فرستاد و اگر بدون دلیل برای شما ارسال شد توجهی نکنید و اما کد فرستاده شده را در قسمت خواسته شده در سایت تلگرام وارد میکنیم و دکمه تایید را می زنیم.

آموزش تصویری حذف اکانت

پس از وارد شدن به صحفه بعد گزینه دیلیت را انتخاب میکنیم  و در پایین صحفه یکبار دیگر شماره خود را در قالب بین المللی وارد میکنیم و دکمه پایان را میزنیم سپس تلگرام از شما خواهد پرسید که اطمینان دارید به حذف پس از تایید اکانت شما باموفقیت حذف خواهد شد.

آموزش تصویری حذف اکانت

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تلگرام ما ÃƒÂ˜Ã‚§Ã›ÂŒÃ™Â†Ã˜Â³Ã˜ÂªÃ˜Â§ÃšÂ¯Ã˜Â±Ã˜Â§Ã™Â… ما ÃƒÂ™Ã‚Ã›ÂŒÃ˜Â³Ã˜Â¨Ã™ÂˆÃšÂ© ما ÃƒÂ˜Ã‚ªÃ™ÂˆÃ›ÂŒÃ˜ÂªÃ˜Â± ما ÃƒÂ˜Ã‚¢Ã™Â¾Ã˜Â§Ã˜Â±Ã˜Â§Ã˜Âª تکنیک نوین

 

نویسنده :سید افشین حسینی

موفق باشید

آخرین مطالب سایت 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

نوت9 با رنگ سفید عرضه خواهد شد نوت9 با رنگ سفید عرضه خواهد شد

SticherStudio اپلیکیشن ساخت استیکر واتساپ SticherStudio اپلیکیشن ساخت استیکر واتساپ

شرکتKyocera موبایلی مقاوم با دوربین 4k معرفی کرد شرکتKyocera موبایلی مقاوم با دوربین 4k معرفی کرد

مشخصات هواوی پی اسمارت 2019 فاش شد مشخصات هواوی پی اسمارت 2019 فاش شد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن