۰

آموزش سخت افزار

تصویر پیدا نشد !
بازدید 974

با سلام
تیم تعمیر موبایل تکنیک نوین با 10 سال سابقه تدریس و با بیش از 15 سال سابقه تعمیر موبایل آماده انتقال تجربیات خود به کاراموزان و افراد جویای کار میباشد.
آموزشگاه تکنیک نوین در بحث تعمیرات موبایل به دلیل اینکه داری با تجربه ترین کادر در زمینه آموزش تعمیرات موبایل میباشد به روز ترین مطالب تعمیرات را در اختیار کاراموزان عزیز قرار میدهد.
ابتدا آموزش مباحث اولیه الکترونیک عمومی و مبانی اولیه برق سپس آموزش شناخت و تست قطعات سپس نحوه عیب یابی آنها با تجهیزات عیب یابی. شناخت خازن مقاومت سلف انوع IC ها مثل IC تغذیه IC شارژ IC های مدار آنتن مثل IC RF IC PF ,…ای سی های محافظ و نحوه عیب یابی آنها را در قسمت الکترونیک عمومی به شما آموزش میدهیم.
سپس اقدام به عیب یابی میکنیم و نحوه تشخیص ایراد میپردازیم و توضیح میدهیم خرابی هر یک از این قطعات باعث چه ایرادی میشوند و هر ایراد گوشی باعث خرابی در کدام قسمت میشود. این قسمت اموزش نیاز به تجربه تعمیرات دارد و آموزشگاه ما با توجه به دارا بودن با تجربه ترین تیم تعمیرات این ادعا را میکند که بهترین تجربیات بازار را در اختیارتان کاراموزان قرار می دهد.
سپس در مرحله بعد آموزش باز و بست انواع گوشی های روز بازار را آموزش میدهیم.آموزش باز و بست گوشی های ضد آب و پلمپ آموزش باز و بست انواع تبلت ها و ساعت های هوشمند و انواع گوشی ها تبلت ها و ساعت های هوشمند قدیمی و جدید.
سپس آموزش تعویض انوع قطعات و رفع ایرارد آنها را به کاراموزان آموزش می دهیم تعویض آنوا lcd انوع میکروفون آنواع سوکت شارژ IC BGA,IC GBY و انواع قطعات SMD و انواع ای سی های چسی مثل IC تغذیه IC CPU , IC EMMC هارد و….
سپس آموزش جریان کشی و نحوه عیب یابی گوشی های خاموش
تیم تکنیک نوین با 15 سال سابقه تعمیرات و 10 سال سابقه آموزش این ادعا را میکند که هر فرد با هر سطح سوادی را در صورت همراهی با تیم ما در انتهای دور به یک تعمیر کار حرفه ای خواهد کرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال داری کلیک کن
تماس با ما در واتساپ
گروه مشاوره آموزشگاه فیدار
برای مشاوره رایگان تو واتساپ کلیک کن