آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi

آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi

آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi

آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi برای فلش گوشی xiaomi در حالت fastboot به منظور فارسی کردن و تغییر ناحیه گوشی های شیاومی به global و همچنین برای روت کردن و نصب ریکاوری کاستوم و نصب رام کاستوم بر روی گوشی های xiaomi کاربرد دارد.

آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi بسیار کار راحتی است و اصلا همانند گوشی های هواوی سونی htc و… که نیاز به بدست اوردن کد شرکت سازنده و … دارد نیست.

البته برای آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi نیاز به اتصال به سرور سایت xiaomi هست ولی کار با آن بسیار راحت است.

پس از آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi تمام اطلاعات گوشی پاک میشود پس حتما قبل از انجام انلاک از گوشی از الاعات گوشی بک آپ بگرید.

ابتدا از قسمت setting >mi account یک اکانت شیائومی با شماره  همراه معتبر و دریافت کد sms بسازید.

مراحل کار بسیار ساده است اگر مشکل داشتید میتوانید از طریق کانال تلگرام یا انستاگرام آموزشگاه که در هرد سمت چپ میبینید با ما در تماس باشد.

 

از لینک  برنامه miflash_unlock را دانلود کنید و فایل را اکسترکت کنید و برنامه miflash_unlock.exeآنلاک بوت لودر گوشی xiaomi

را از داخل فایل اکسترکت شده اجرا کنید.

آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi

آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi

گزینه agree را میزنیم تا وارد قسمت بعد شویم

آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi

در این قسمت گزینه create account را میزینم تا یک اکانت برنامه بسازیم و اگر اکانت دارید user و password خود را وارد کنید تا در برنامه log in شوید.

نکته بسیار مهم: xiaomi account که در این برنامه وارد میکنید حتما باید در داخل گوشی هم وارد کنید. بطور خلاصه xiaomi accountبرنامه و گوشی باید یکی باشد.اگر گوشی خاموش است و بر روی آرم گیر کرده است با این روش نمیتوانید قفل بوت لودر را باز کنید و برای فلش این گوشی ها از روش های دیگر مثل حالت edl modeباید استفاده کنید.

برای وارد کردن xiaomi account در گوشی از قسمت setting<account>xiaomi account اکانت xiaomi را در گوشی وارد میکنیم.

آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi

سپس گوشی را در حالت fast boot به کامپیوتر وصل میکنیم.

برای این منظور گوشی را خاموش کرده سپس ولوم پایین را گرفته و گوشی را به usb وصل میکنیم انقدر دکمه ولوم پایین را نگه میدازیم تا عکس زیر در گوشی ظاهر شود که نشان دهنده وصل شدن گوشی در حالت fast boot  هست.

آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi

درایور گوشی نیز باید بر روی کامپیوتر نصب باشد که برای این منظور برنامه  MiSetup3.2.1.3111_2717.zip را دانلود کنید تا تمام درایور های گوشی بر روی کامپیوتر نصب شود.

با شناسایی گوشی توسط نرم افزار گزینه unlock را زده و منتظر اتمام کار میمانیم.

آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi

آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi تهیه شده توسط محمد مهدی باقریان

لینک کانال تلگرام تکنیک نوین

نظر شما برای “آنلاک بوت لودر گوشی xiaomi”