گوشی اکسپریاXZ4

مشخصات اولیه گوشی اکسپریاXZ4 منتشر شد

مشخصات اولیه گوشی اکسپریاXZ4 منتشر شد در هفته گذشته بود که رندر های از  اکسپریا XZ4 توسط یکی از فعالان توییتری منتشر شد، شایعات فراوانی در خصوص پرچمدار آینده کمپانی ژاپنی سونی در فضای مجازی شنیده شد. اکسپریا XZ4 براساس آنچه که در اولین تصاویر مشاهده شد، مجهز به دوربین سه گانه ای خواهد بود که جزئیات آن هنوز منتشر نشده است.

هنوز برای بحث و گفتگو در خصوص مشخصات اکسپریا XZ4 بسیار زود است. چرا که سونی نشان داده تا آخرین لحظه، توانایی هیجان زده کردن مخاطبان را دارد. با این حال امروز یکی از افراد فعال در فروم چینی Weibo که اساسا اطلاعات جالبی از گوشی های سونی را در دست دارد، بخشی  از مشخصات اکسپریا XZ4 را افشا کرده است.

کمپانی ژاپنی سونی در طی سال های اخیر فروش دلخواه را نداشته است و کارشناسان علت این موضوع را اصرار سونی بر روی طراحی های قدیمی خود است و بنظر می رسد کمپانی سونی این رویه را آینده ای نزدیک تغییر خواهد داد.

مشخصات گوشی اکسپریاXZ4

این کاربرفعال در زمینه انتشار اطلاعات از سونی، در خصوص گوشی اکسپریاXZ4 به نمایشگر ۶.۵۵ اینچی با استاندارد ۲۱:۹ اشاره کرده است. چیپست کوالکام اسنپدراگون ۸۵۵ قلب تپنده این گوشی  خواهد بود که البته دور از انتظار هم نبود. رم دستگاه به طور قطعی به ۶ گیگابایت افزایش پیدا کرده و حافظه داخلی گوشی اکسپریاXZ4 نیز در دو مدل ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایتی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

از دیگر مشخصاتی که این افشاگر در خصوص آن صحبت کرده، باتری این گوشی است که از ظرفیت ۳۹۰۰ میلی آمپر ساعت است که بزرگترین باتری در بین تمامی گوشی های سونی تا امروز خواهد بود. دوربین سلفی از نوع واید خواهد بود و دوربین اصلی نیز به لرزشگیر اپتیکال مجهز خواهد شد. سنسور اثر انگشت طبق تصاویری که منتشر شده است ، در لبه کناری این گوشی است اما این کاربر به وجود جک ۳.۵ میلی متری نیز اشاره کرده که در تصاویر درز کرده از این دستگاه چنین چیزی مشاهده نشده بود و به نظر بعید است که سونی دوباره از جک ۳.۵ میلی متری در گوشی های خود استفاده کند.

گوشی اکسپریاXZ4

این مشخصات هنوز در حد شایعه می باشد و باید منتظر بمانیم تا اطلاعات از منبع دقیقی منتشر شود .

 

از همراهی شما سپاس گذاریم