سونی گوشی منعطف با طراحی متفاوت می سازد

سونی گوشی منعطف با طراحی متفاوت می سازد این گوشی احتمالا با طراحی بسیار متفاوت و با دو نمایشگر ساخته خواهد شد کمپانی دوس داشتنی سونی که در سال های اخیر با پافشاری بر روی ماندن طراحی های کلاسیک خود کاهش فروش را تجربه کرده است حال به فکر بازگشت به بازار می باشد

با توجه به اخبار وشنیده ها سال ۲۰۱۹ سالی شگفت انگیز برای علاقمندان به دنیایی گوشی های تلفن همراه است باید از همین حالا خود را برای شبکه ۵G، سیستم‌های دوربین چهارگانه، موبایل های انعطاف پذیر، گوشی های مجهز به دوربین سلفی درون صفحه‌ای و همچنین گوشی های گیمینگ قدرتمند با ۱۰ گیگابایت حافظه رم آماده کنند.

تا به الان شرکت های زیادی برنامه خود برای سال ۲۰۱۹ را اعلام کرده اند اما هنوز کمپانی ژاپنی سونی در سکوت فرو رفته است شاید این سوکت خیزsony برای بازگشت به بازار های موبایل باشد یا مدیران sony در حال تجزیه و تحلیل برای زنده کردن بخش سونی موبایل هستند بنظر می رسد مهندسان  sony ، رویکردی کاملا متفاوت را در مواجهه با مفهوم گوشی های انعطاف پذیر در پیش گرفته‌اند.

اخیرا پتنت جدیدی از سایت“LetsGoDigital” منتشر کرده است که ماه می از طریق “WIPO” توسط sony ثبت شده است و طراحی متفاوت از سونی را نشان می دهد  این پتنت، ماه گذشته میلادی منتشر شده و گوشی هوشمندی را نشان می‌دهد که دو نمایشگر (یکی در جلو و دیگری در پشت) دارد

مشخصات گوشی منعطف سونی

سونی

ظاهرا از این طراحی می‌توان در مجموع ۶ حالت مختلف استفاده کرد (سه مورد برای بخش جلو و سه حالت دیگر برای بخش پشتی). اساسا می‌توان نمایشگرهای گوشی منعطف سونی را به صورت شفاف، نیمه شفاف و غیر شفاف تنظیم کرد.

بر اساس گزارش ها کاربران می‌توانند یک صفحه نمایش را روی حالت شفاف و دیگری را روی حالت غیر شفاف تنظیم کرده و نمایشگرها به صورت مستقل از یکدیگر کار کنند. این پتنت همچنین به نوعی صفحه نمایش جمع‌شدنی شفاف اشاره دارد؛ چیزی که البته قبلا نیز در مورد آن شنیده بودیم.